מסך ה LED האיכותי  של UNILUMIN עוד לא סגר שבוע הדגמות לאינטגרטורים ויועצים במשרדי AVCOM וכבר נרכש על ידי לקוח שמבין את ההבדל 

טכנולוגיית מסכי הלד (LED) הפכה פופולרית ביותר הן בשוק הביתי והן בשוק המקצועי, והביאה איתה איכות צפייה גבוהה, צבעוניות רבה וחיסכון בחשמל. משפחת המסכים המקצועיים מחולקת לתתי משפחות לפי צרכים שונים כמו גודל, indoor או outdoor, סוגי רזולוציה ועוד פרמטרים רבים אשר מאפשרים את המימוש הנכון ביותר. 

חברת יונילומין (Unilumin) היא אחת משלוש היצרניות המובילות בעולם של מסכי ענק אלה, ומוצריה מופצים בישראל על ידי חברת AVCOM.   

אחד המסכים של המותג הגיע לביקור הדגמה קצר בישראל, אולם נמכר ויישאר בארץ. המסך, מסדרת U-panel-S 1.5 מ"מ בטכנולוגיית NPP – NARROW PIXEL PITCH, ובגודל של 130 אינטש, הותקן במשרדי חברת AVCOM הממוקמים בהוד השרון כ POC עבור לקוחות החברה. המסך בעל בהירות של 600cd/m² במודול של 16:9, מאפשר תחזוקה קלה להפליא על ידי הצמדת שעון ייעודי המאפשר שליפה חשמלית של הפאנל התקול במידת הצורך. 

הזנת החשמל ואות הוידאו הינה דו כיוונית במטרה להשיג איבוד מידע מינימלי (יתירות) במקרה של תקלת סיגנל באחת היחידות המשורשרות. המשמעות היא שיחידה תקולה אינה עוצרת את העברת החשמל או האות ליחידות הבאות אחריה מכיוון שהחשמל והאות משודרים גם מהצד השני. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
הזנה דו כיוונית (תמונה- אתר יונילומין)

התקנה ללא כבלים – המידע והחשמל עוברים בין יחידות התצוגה ללא כבלים, דבר המאפשר הצמדה מלאה לקיר ומניעת כיפוף או שבר של מחברים או פאנלים רגילים. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
התקנה ללא כבלים (תמונה- אתר יונילומין)

חברת AVCOM החלה להפיץ את מסכי יונילומין ב 2018 וקהל המטרה שלה הן חברות השכרת ציוד לאירועי חוויה או הופעות, אודיטוריומים, גני אירועים ואינטגרטורים העוסקים בשילוט דיגיטלי – indoor ו outdoor, חדרי ישיבות גדולים ועוד. 


נמרוד קליין, מנהל PRESALE במחלקת המולטימדיה של AVCOM: "במסכי LED האיכות נמדדת ע"פ פרמטרים ברורים; גודל המסך, צפיפות (ואיכות) הנורות והאלקטרוניקה. ככל שהמרחק בין מרכז נורה אחת למרכז הנורה הסמוכה נמוך יותר, כך הצפיפות והרזולוציה גבוהות יותר ואיכות הצפייה טובה יותר. שוק הלדים מורכב ממותגי מדבקה ומותגי על כמו יונילומין שהיא מהטופ 3 של יצרניות המסכים הללו בעולם. לקוח שחשובה לו איכות התמונה לאורך זמן, יבחר פתרונות ברמה של יונילומין שמוצריה עומדים בעבודת heavy duty במשך שנים ארוכות ובאיכות מקסימלית ללא ירידה באיכות". 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שעון ייעודי לתחזוקת המסך (תמונה- דותן שובל)

יתרונות נוספים ללקוח שרוכש מסך יונילומין מ AVCOM ?

קליין: "שכשמדברים על מסך בגודל ובסטנדרטים האלה, חשוב לקחת בחשבון את נושא השירות והתחזוקה. כל זמן שהכל עובד כולם מאושרים אבל כשמופיעה תקלה, הלקוח מבין את המשמעות של ספק שירות ותחזוקה שמחזיק חלפים זמינים בארץ וצוות של מקצוענים המאפשר המשך עבודה מהיר וחלק". 

תכניות נוספות של המותג?

קליין: "אסטרטגיית המותג כוללת גם כניסה לחדרי בקרה, בהם נעשה מימוש משמעותי במסכי ענק". 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל