נציגי ועידן פתרונות קונפרסינג על חווית הביקור בתערוכת ISE הבינ"ל

צוות פורטל האודיו וידאו AVmaster פגש בתערוכת ISE את נציגי חברת ועידן אשר הגיעו לתערוכה הבינ"ל זו השנה הראשונה והגיש להם מספר שאלות על מנת להציג בפני הקוראים גם את נקודת מבטם של המבקרים בתערוכה.

מדוע הגעתם ל-ISE ובאילו אזורים בתערוכה ביקרתם?
הגענו מתוך כוונה לקבל תמונה כוללת על המגמות של עולם הקונפרנסינג בו החברה עוסקת, ולהכיר טכנולוגיות, מוצרים ושירותים משלימים בתחום. הקדשנו שלושה מתוך ארבעת ימי התערוכה הוקדשו לאזור התקשורת האחודה – Unified Communication כאשר יתר הזמן הוקדש לשאר האיזורים והביתנים וכן לפגישות שנקבעו מראש עם מציגים במקום, שמחנו לפגוש גם מציגים ישראלים רבים.

מה הם הטרנדים או המגמות הבולטות שצדו את עיניכם?
הבחנו במגמה בולטת בתחום הקונפרסינג של מעבר לענן עם וידאו קונפרנס במודל שירות לצד מוצרים ושירותים חדשים של וונדורים ותיקים כגון פוליקום וסיסקו וחדשים יחסית כגון לוג'יטק ווואווי. היה מעניין מאוד לראות כי חברות רבות בתחום הוידאו הוקמו בשנים האחרונות ע"י יוצאי חברת Tandberg הנוורווגית אשר נרכשה בזמנו ע"י סיסקו. גם כניסתם של המסכים החכמים למיניהם הכוללים יחידת מחשוב מובנית, יכולות כתיבה ביד חופשית ועוד שלל שימושים אינטראקטיביים לחדרי ישיבות הייתה בולטת ביותר. כמובן איך אפשר בלי מסכי התצוגה הענקיים שבשליטת הסינים, עולם המקרנים, ההגברה, הריהוט המתקדם לחדרי ישיבות ושלל טכנולוגיות מתקדמות ומרשימות שמציתות את הדימיון.

 טיפים למבקרים בשנה הבאה?
האחד: להביא כסא מתקפל בתיק גב (קילומטרים של תערוכה מחייבים גם מנוחה בדרך ומקומות ישיבה, אין)
השני: מסעדת BAR-becue CASTEL ליד Leidseplein – מסעדת בשרים ואווירה שלא מהעולם הזה. מומלץ בחום!

מעניין? שתפו.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
עוד כתבות בנושא

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל