יום רביעי , מרץ 3 2021

נשמעים טוב וממוקד – הפתרונות המעולים של ClearOne מתאימים לעולם ה IT

קליר וואן היא חברה וותיקה בתחום ה-AV ועדיין מצליחה לשמור על הקצב המסחרר אותו התעשייה עוברת. בין הפיתוחים שלה מגיעה פלטפורמת האודיו ההדוקה ביותר – Converge, ממנה ניתן לייצר חוויות אודיו מעולות לכל חלל בכל גודל ועד לסדרת ה-Versa לתחום ה-UC. ראיון עם היגיניו ויאלה (Higinio Viela) מחברת ClearOne מנהל מכירות אזורי ,דרום אירופה.

נשמעים טוב וממוקד – הפתרונות המעולים של ClearOne מתאימים לעולם ה IT, AVmaster
תמונה AVM

שמנו לב כי המשתמשים מבקשים פשטות. מה הכיוון שאתם רואים ובאילו תחומים ?

ויאלה "מנקודת המבט שלי, אני חש כי השוק אינו מחפש יותר פתרונות ברמת מערכות קצה אלא פתרונות מבוססים BYOD. חדרים גדולים מוחלפים בחדרים קטנים יותר או מחולקים למספר חדרים שניתן לחברם יחד בעת הצורך. אנחנו מחפשים ומפתחים את המענה הנכון לדרישות אלו, ולקוחות ClearOne יכולים למצוא פתרונות החל מהרמה הבסיסית של מצלמה ומיקרופון איכותיים עם הסמכת Zoom ועד לחדרים גדולים ומורכבים יותר אשר דורשים פתרונות עוצמתיים יותר. אנחנו יודעים לגדול איתם לאורך הדרך ולתת מענה שוטף."

נשמעים טוב וממוקד – הפתרונות המעולים של ClearOne מתאימים לעולם ה IT, AVmaster
היגיניו ויאלה (תמונה - AVM)
נשמעים טוב וממוקד – הפתרונות המעולים של ClearOne מתאימים לעולם ה IT, AVmaster
זי אקימולו, נשיאה ומנכ"לית ClearOne

יש צורך להיות מותאמים לחלוטין עם צרכי הלקוח

"ClearOne היא חברה שיודעת לספק את כל הפתרונות ללקוח, גם הגלובליים. זה חוסך כסף בהיבט התכנוני, בעלות הכוללת ללקוח שיודע בדיוק כמה יעלה לו להקים חדר בכל מקום בעולם, וזה גם מספק ביטחון ללקוח שיודע בדיוק איך החדרים האלו ייראו ויפעלו ומה תהיה חוויית השימוש בהם. 

ברמה הטכנית יש לנו מיקרופונים מתקדמים בעלי קליטה מצוינת, מצלמות מעולות ויש לנו את היכולת ליצור בינהם אינטגרציה במינימום זמן ומאמץ. חברות האינטגרציה העובדות איתנו משקיעות פחות זמן בפרויקטים בהם משולבים פתרונות שלנו."

שינוי בתפיסת העסקים ובשיחה

"על מנת להמשיך ולגדול, אנחנו מתמקדים בהדרכה טכנית והתמקצעות של האינטגרטור מצד אחד ומספקים לו תמיכה טכנית שמועברת כמובן ללקוח הסופי במטרה להשיג מעטפת שירותים אחת. אנחנו שמים לב כי קהל הלקוחות שלנו משתנה. אם הוא היה בעיקר אנשי AV הרי שהיום, בדומה ליצרניות אחרות, אנחנו למדים לדבר עם אנשי ומנהלי IT, הדבר השפיע גם על המודל העסקי שלנו מאחר והתחלנו לעבוד על מספר פרויקטים גדולים מאוד עם חברות אינטגרציה מתחום ה-IT. אותם אינטגרטורים החלו את ההתקשרות איתנו בתחום שהם מכירים יותר וזה ה-UC, מהר מאוד הם הבינו שיוכלו להתרחב לתחום ה-AV באמצעותנו ולהשתמש באותם כלים על מנת להשיג יותר. גם הפרויקטים התרחבו, כיוון יש לנו פתרונות גם בתחום ה-AV Over IP ואנשי ה IT מכירים אותו היטב. מדובר בזן חדש של אינטגרטורים ונותני שירות שהשוק מחפש, שותפים שירחיבו את התעשייה באופן משמעותי".

נשמעים טוב וממוקד – הפתרונות המעולים של ClearOne מתאימים לעולם ה IT, AVmaster
תמונה - AVM

ניהול אחיד

"ניהול המוצרים שלנו נעשה באמצעות תכנת ניהול אחת, בין אם זו תכנת ניהול אודיו המשמשת לניהול כל מה שמחובר לרשת או ניהול פתרון ה-AV Over IP  של ClearOne – ההתאמה לתחום ה-IT מושלמת. ה-Console AI מאפשר לנהל מוצרים שהם לא רק שלנו ולטפל בהם בצורה פשוטה ברמת Drag and Drop."

יש תחושה כי שיתופי פעולה הופכים נפוצים יותר בין יצרנים לטובת יצירת מענה כולל המספק את הטוב מכל העולמות, אתם חשים בכך ?

"ClearOne מחפשת תמיד את שיתופי הפעולה הללו מתוך הבנה כי הרווח הוא הדדי לא רק לשותף שלנו, אלא בעיקר ללקוח הסופי שיודע כי לפניו מספר מותגים המביאים לאתריו פתרון אחוד ומיטבי. כמו בכל תחום בו אנו מאמינים, נשקיע הכל לטובת הלקוח ושמירת מערכת האמון היקרה איתו."

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל