לקראת 2020 Crestron ישראל מעבה את מחלקת המכירות ומגייסת את אביב קשת וגל אנגל

, סבב גיוסים ב-Crestron ישראל, AVmaster מגזין המולטימדיה
אביב קשת (צילום AVM)
, סבב גיוסים ב-Crestron ישראל, AVmaster מגזין המולטימדיה
גל אנגל (צילום AVM)

"חיפשנו מנהלי מכירות שמגיעים מהשטח, מכירים את הדינאמיקה של השוק ומסתכלים על השותפים והאינטגרטורים בגובה העיניים, כי זו בדיוק השפה של Crestron – ללכת כמה שיותר לצד השותפים והלקוחות" אומר דקל שרמן, סמנכ"ל המכירות ב-Crestron ישראל והוסיף: "גל הגיע מאלקטרה בה מכר פתרונות אינטגרציה בהיקפים גדולים, אחרי שהתנסה גם במכירת תוכנה וצבר ניסיון רב בתהליכי מכירת טכנולוגיה. אביב הגיע מסילורה והוא מכיר היטב את השוק ואת יום העבודה של מנהל מכירות ביצרנית. אני שמח שלקראת 2020 הצלחנו לתגבר את צוות המכירות בשני מנהלים מנוסים שמתחברים ל'וייב' המדהים של Crestron ויצליחו להביא אותו לשטח. עם מחלקת המכירות המחוזקת, Crestron תמשיך לספק ללקוחותיה פתרונות אשר ישמשו עבורם כתשתית לשינוי תרבותי ולתמיכה בעדכון וייעול תהליכים, מעבר להיותם כלי עבודה מתקדמים". 

גל אנגל אמר: "לאחר תקופה בה עסקתי במכירות של מערכות מתח נמוך באלקטרה, אני שמח להצטרף ל-Crestron ולהביא את ההיכרות והניסיון שלי עם חברות האינטגרציה הגדולות."  

אביב קשת הוסיף: "אני מצטרף למחלקת המכירות של Crestron לאחר פעילות ב Silora הצפונית ומכיר היטב את ה DNA  של 'יצרן'. ב-Crestron אביא את היכרותי וניסיוני בעבודה בשיתוף עם האינטגרטורים ובאפיון פתרונות רוחביים ללקוחות החברה". 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל