סבב גיוס שלישי לזום – 30 מיליון דולר בחברת Neat

זום ביצעה סבב שלישי של השקעה – הפעם בסך 30 מיליון דולר בחברת Neat הנורווגית, המתכננת ומייצרת מערכות וידאו לניהול פגישות וידאו.  סך ההשקעות עד היום של זום ב-Neat מגיע להיקף של 41 מיליון דולר והוא מסמן הרחבה של שיתוף הפעולה בין שתי החברות. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
עודד גל. תמונה - זום

לדברי עודד גל, מנהל מוצר ראשי בזום, זום ו-Neat עובדות צמוד כדי לספק ללקוחות חוויית פגישה הקרובה למציאות וכי ההשקעה משקפת את האמונה של זום בכך שמוצריה של Neat משלימים בצורה נפלאה את פלטפורמת התקשורת של זום. ״נהננו מהצלחה רבה משיתוף הפעולה שלנו עם Neat ואנו צופים קדימה להמשך מהלכים חדשניים ואספקת חוויות יוצאות דופן עבור לקוחותינו״. 

תמונה ראשית - Neat

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל