סדרת קופסאות השולחן החדשות של קרסטרון – FT2 Fliptops מסייעת להפוך כל שולחן ישיבות, פודיום או עמדת מרצה למתקדמת, קלה לשימוש ואלגנטית יותר מאי פעם

, AVmaster מגזין המולטימדיה
להתחבר לרשת ולהתקנים בקלות ובנוחות עם FT2 FlipTop (תמונה: Crestron)

 

הסדרה החדשה מורכבת מחמש קופסאות, בגדלים שונים, ומאפשרת התאמה מרבית לכל לקוח, ולכל צורך. לדברי Crestron, בתהליך העיצוב של FT2  הסדרה החדשה, נלקח בחשבון השילוב של מארזי התקשורת והכבילה בסביבה משרדית בה ישנה חשיבות גם רבה גם לפונקציונאליות, אולם גם לנראות ואסטטיקה. לכן, הקפידו בקרסטרון על גימור באיכות גבוהה ללא מרווחים וללא ברגים נראים לעין, כשכל הכבלים והחיבורים קרובים מאוד למשטח השולחן, ונגישים בקלות. קופסאות השולחן החדשות אף מצויידות במכסה אלגנטי, אשר נפתח בקלות ע"י לחיצה על כפתור, ונכנס לחריץ מיוחד, על מנת לאפשר גישה נוחה מכל צידי הקופסא.

הקופסאות החדשות מגיעות בגרסא רגילה, וגרסאת פרימיום, המאפשרת תמיכה בטעינת USB-C מהירה עבור מחשבים ניידים וטאבלטים, וכן תמיכה ב-Cable Retractors חשמליים. אחד המאפיינים המעניינים בריטרקטורים החשמליים החדשים, כך מספרים לנו בקרסטרון, הינה היכולת להחזיר את הכבלים למקומם באופן אוטומטי בעת פינוי החדר, או סיום הישיבה.

כמו כן, על מנת לאפשר שדרוג קל ומהיר של חדרים קיימים, מתאימות הקופסאות בגודלן להתקנה במקום קופסאות ה-FT-600 של החברה, וכן במקום מגוון קופסאות של חברות מתחרות. לדברי החברה, בנוסף לחווית המשתמש המשופרת, התקנתן של הקופסאות החדשות גם מהירה וקלה בהרבה, וחוסכת זמן יקר עבור האינטגרטור בעת ביצוע הפרוייקט.

את הקופסאות החדשות, וכלל האביזרים הנלווים להן ניתן לתכנן בקלות בעזרת כלי מיוחד אותו פיתחה החברה

 

 

אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל