סימנס פורצת להתקפה במגרש הכדורגל – מציעה לצופים לחוות את המשחק דרך קולות האוהדים

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שיתוף פעולה ייחודי בין סימנס לביירן מינכן כדי להציג את ביצועי האוהדים (תמונה: לכידת מסך)

 

אלו שגדלו בסמיכות למגרש כדורגל כנראה זוכרים את הרגעים ששאגת הקהל בישרה שנפל שער, וככל הנראה לטובת הקבוצה הביתית. בסימנס (Siemens) החליטו לקחת העונה את הנושא הרבה מאוד צעדים קדימה בעזרת כלי מיוחד שמנתח את הביצועים הקוליים של הקהל במשחק הכדורגל בהיבטים שונים ומעניינים – אנליטיקה של ביג דטה לטובת חוויה ויזואלית מבוססת אודיו שמגישה עוד נקודת מבט שיש לציין שעל פניו נראית מלהיבה.

סימנס משתמשת בטכנולוגיית מיפוי אודיו ויזואלית חדשה, כדי לספק את התמונה המיוחדת שמתקבלת במשחקים של קבוצת הפאר הגרמנית באיירן מינכן כשהיא משחקת באצטדיונה הביתי המפורסם אליאנץ ארנה.

החברה כבר מציגה את המידע עבור שני משחקים, בעזרת שיתוף פעולה עם צוות של העיתון הכלכלי אקונומיסט (Economist). במהלך המשחקים היא אספה, וכאמור גם תאסוף בעתיד, בטכנולוגיית מצלמה אקוסטית כדי לקלוט את כל הקולות של הקהל במהלך המשחק, מרגע עליית השחקנים ועד לשריקת הסיום של השופט. לאחר מכן היא מיפתה את המידע באמצעות חישובים מתמטיים לתצוגה תלת ממדית של האצטדיון כדי לאפשר לחיות מחדש את הביצועים של האוהדים במשחק.

מי שיבקר באתר המיוחד שנפתח (לחצו כאן) יוכל לבחון את הביצועים הקוליים לאור כל המשחק, ברגעים הבולטים ואפילו התגובות שלהם אל השחקנים של הקבוצה הביתית. התוצאה מרשימה מבחינה ויזואלית, ומספקת עוד מבט מיוחד וחדש אל עולם הכדורגל.

"עד היום אף אחד לא נתן דעתו לאוהדים ולביצועים שלהם. כיצד הביצועים שלהם בהשוואה לאלו של הקבוצה? מה אותם רגעים שמפיקים מהם את התגובות הכי חזקות? וכיצד אנחנו יכולים להביא את העוצמה ואת הפוטנציאל של המידע הסיפורי לקהל רחב יותר?", כתבה סימנס בהודעה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל