סיפור דיגיטלי בתחנה מרכזית: השילוב של שילוט מודרני בתחנת יוניון בספרינגפילד, מסצ'וסטס

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

מידע עדכני במקום הנכון ובזמן הנכון הוא קריטי, ובטח כאשר מדובר על טרמינלים ותחנות מעבר.

אחד מהיישומים המוצלחים יותר שבוצעו בשנים האחרונות מגיע מספרינגפילד, מסצ'וסטס, ארצות הברית. בפרויקט ממושך שולבו בתחנת האוטובוסים והרכבות הראשית 'יוניון' מסכים אינפורמטיביים אשר מצליחים להתמודד עם תנאי מזג האוויר ותנאי הראות המאתגרים.

יוניון מחברת את תושבי עמק המייסדים, ורמוט, ניו המפשיר, ובאופן פוטנציאלי גם את קוויבק, לאזור ניו יורק, העיר ובוסטון, ומשמשת כמרכז מוניציפלי. חברת הרכבות אמטראק (Amtrak) וחברות אוטובוסים מקומיות מציעות מאות מסלולים והמטרה הייתה להפוך את המידע הרב לנגיש יותר כך שיוצג נכון בזמן אמת בחלקים השונים של התחנה, וכן להקנות לה מראה מודרני בקו נקי.

העבודה הועברה לחברה בשם GDS מאילינוי שפעלה ביחד עם אדריכלים מקומיים כדי ליצור קירות וידאו מבוססי מסכים שיכולים להשתלב בתשתית הקיימת ולהתמודד עם אתגרי הראות, היעדר ההצללה, ומזג האוויר הקשה.

מה כולל הפתרון?

הלב הפתרון הוצב מסך מרכזי עם פאנל LCD בגודל 55 אינץ' היוצר קיר וידאו גבוה ומשמש את השוהים בחלל המרכזי. מסך זה נתלה מהתקרה באמצעות 2 כבלים. בחלק הפנימי שולבו על הקירות גם מסכי LCD קטנים יותר בגודל 46 אינץ' שהותאמו לתשתית הקיימת.

תצוגות חוץ המבוססות על מסכי LCD בגודל 44 אינץ' הוצבו בצידי התחנות כדי לספק עדכונים לשוהים בחוץ אודות זמני ההגעה והיציאה של הרכבות והאוטובוסים. בנוסף הוצבו בצידי התחנות הספציפיות מסכי LCD בגודל 38 אינץ' כדי להעביר עדכונים רלוונטיים עבור התחנה הספציפית.

כדי להתמודד עם אתגרי התאורה, נוספו למסכים שיפורים אופטיים, שהצליחו לבטל את ההשתקפות של השמש על גבי המסכים, והעניקו הגנה נוספת נגד לכלוך והצטברות אבק.

הפרויקט נמשך כשלוש שנים, עלותו נאמדה ב-30 מיליון דולר, והוא נחנך באופן רשמי לאחרונה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל