סיפור מקרה: הפתרון המוכלל של קליר וואן בלשכת הסיוע המשפטי של בופאלו

, AVmaster מגזין המולטימדיה
פתרון אחד לחדר ישיבות מוכלל (תמונה: ClearOne)

 

חדר הישיבות של הלשכה לסיוע משפטי בבופאלו, ניו יורק, הוא יותר מחדר ישיבות. הוא משמש את אנשי הלשכה גם לצורך הכשרות, פגישות הנהלה וגם לצורך ביצוע שיחות ועידה מבוססות אודיו/וידאו.

המיקום, המבנה והדרישות שהציבו בפני האינטגרטורים שלקחו על עצמם את הקמת מערכת ה-AV, כללו מבנה נמוך יחסית של החדר עם קירות בתצורה משתנה, חדר שאינו מכיל כל טכנולוגיה, סביבה רועשת יחסית ואף דרישה לקיום 'ישיבה מרחוק' באיכות גבוהה.

מי שלקחה על עצמה את העבודה הייתה חברה בשם ורהוויו (Veraview) שבחרה לצורך אספקת הפתרון המתבקש ב-BMA CT – מערך המיקרופונים הקנייני בתצורת אלומה של קליר וואן (ClearOne) להתקנה בתקרת החדר. לפי החברה הוא מספק את הפתרון הטוב ביותר לאתגר האקוסטי שמעמיד החדר כולל רעשי רקע חזקים, ובאופן אסתטי במיוחד. השימוש ב-BMA CT מאפשר לשמוע את כל המשתתפים בחדר באופן ברור גם אם הם נמצאים בתנועה, בישיבה או בעמידה, ומכל פינות החדר מבלי להתפשר על איכות האודיו. יחד עם המיקסר CONVERGE Pro 2 DSP הצליחה ורהוויו לספק פתרון אשר כולל איכות קול צלולה כבדולח בכל פגישה או ישיבה, אפילו בישיבות עמוסות בהן משתתפים כ 20 ואף 30 משתתפים.

את התמונה, ואת האפשרות לבצע שיחות ועידה, השלימו מצלמות Unite 150 PTZ המציעות צילום וידאו באיכות של 1080p, זום אופטי 12x וזווית צילום של 73 מעלות. מדובר במצלמות המצוידות בממשק USB 3.0 שמציעות תאימות ליישומים הפופולריים בתחום וועידות הווידאו, כולל COLLABORATE Space, לצד Teams של מיקרוסופט (Microsoft), וגם Zoom יחד עם WebEx של סיסקו (Cisco) ו-GoToMeeting.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל