סמסונג הכריזה כי התחילה ייצור סדרתי של קירות וידאו בגודל 65 אינץ' וברזולוציית UHD

, AVmaster מגזין המולטימדיה
בשם הגודל והרזולוציה: קירות הוידאו החדשים של סמסונג בגודל 65 אינץ' (תמונה: Samsung)

 

סמסונג (Samsung) הכריזה השבוע כי התחילה לייצר באופן סדרתי פאנלים המיועדים לשימוש כקירות וידאו בגודל של 65 אינץ' וברזולוציית UHD, או 2160×3840 פיקסלים.

הפאנלים החדשים מציעים רזולוציה גבוהה פי ארבע מזו של מסכים התומכים ב-FHD בלבד, ולמרות זאת הפאנלים החדשים מציעים שוליים יחסית צרים בעובי של 3.7 מילימטרים, כך שעם עובי של 7.4 מ"מ בחיבור שני פאנלים זה לזה, הרווח הנוצר יחסית קטן. למעשה, לפי סמסונג זו הפעם הראשונה בתעשייה בה מוצעים פאנלים בגודל כזה עם שוליים צרים במידה כזו.

כן ציינו בחברה כי יצירת קיר המורכב מארבעה מסכי 65 אינץ' זהה בגודלה לבניית קיר וידאו המורכב מתשעה מסכי 46 אינץ', ועם שוליים מעט צרים יותר – כך שמדובר שייתכן אפילו שמדובר בחסכון בהוצאות עבור אלו שמתכננים קירות וידאו גדולים במיוחד.

"אנחנו צופים שהדרישה לקירות וידאו עם רזולוציה משופרת תעלה לאורך הדרך, בדיוק כמו שקורה בשוק הטלוויזיות הגלובלי, ומסכים בגודל 65 אינץ' יובילו את שוק השילוט הדיגיטלי הגבוה", אמר יאנג או סיאונג, מנהל קבוצת השיווק של מסכי ה-LCD ב-Samsung Display.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל