סמסונג מנגישה גוונים לעיוורי הצבעים

השקת אפליקציית SeeColors לטלוויזיות של חברת סמסונג מאפשרת להתגבר על אחד מהאתגרים האופטיים הגדולים בעולם – עיוורון צבעים

סמסונג השיקה אפליקציה שתתחבר ותעבוד עם ליין טלוויזיות ה QLED של החברה, ותאפשר לאנשים שסובלים מעיוורון צבעים לחוות את כל מגוון הצבעים המדויק בזמן הצפייה.
את האפליקציה SeeColors אפשר להוריד מחנות האפליקציות של הטלוויזיה החכמה. בשלב הראשון מסייעת האפליקציה לאנשים לזהות את רמת עיוורון הצבעים, ובהתאם לכך להגדיר את הטלוויזיה כך שהצופים יוכלו לראות את כל ספקטרום הצבעים שמציע המכשיר.

סמסונג מנגישה גוונים לעיוורי הצבעים, סמסונג מנגישה גוונים לעיוורי הצבעים, AVmaster מגזין המולטימדיה

מבחן לקביעת רמת עיוורון הצבעים

כיום יש כ 300 מיליון אנשים ברחבי העולם שסובלים מעיוורון צבעים, אולם על פי מחקרים עולה שרבים מהם אינם מודעים למצב שלהם ולהשפעה שיש לעיוורון הצבעים על חייהם.

המבחן שבודק את רמת עיוורון הצבעים פותח על ידי פרופסור קלרה וונזל, שעומדת בראש מחלקת האופטיקה וההנדסה המכנית באוניברסיטת בודפשט לטכנולוגיה וכלכלה. במבחן ה- "C-Test", לקביעת רמת עיוורון הצבעים, נעשה שימוש בפילטרים של צבע ובמודלים מתמטיים.

המבחן נערך מול מסך טלוויזיה, אך הוא יכול להיערך גם באמצעות סמארטפון, ולאחר שהושלם מועבר המידע מהסמארטפון לטלוויזיה, והיא משנה את ההגדרות שלה באופן אוטומטי בהתאם לתוצאותיו.
האפליקציה זמינה להורדה כרגע בדגמי ה- S של המותג.

השקת האפליקציה לטלוויזיות סמסונג מאפשרת למשתמשים להתגבר על אחד מהאתגרים האופטיים הגדולים בעולם. את האפליקציה פיתחה חברת סמסונג בשיתוף עם חברת Colorlite ההונגרית, אשר פיתחה משקפיים מיוחדות לעיוורים, ה- yeglass lensesE. המשקפיים מתאימות גם הן לשימוש עם טלוויזיית ה QLED, כך שעיוורי צבעים שנעזרים במשקפיים יוכלו גם הם ליהנות מהגוונים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל