עכברים מסוכנים? פגשנו את מי שמייעץ לגוגל ישראל על בריאות העובדים

אחרי המפגש הספציפי הזה עם דלית בן טובים, יועצת ארגונומית בעלת שפע של ידע וניסיון בתחום, הבנתי שארגונומיה היא קצת כמו הפנסיה שלנו; זה רחוק ולא מורגש כרגע ולכן לא ניתן לזה את תשומת הלב הראויה. "יהיה בסדר".  

אבל בכל זאת כדאי לסגור לנו עשר דקות, בוודאי אחרי השנה וחצי הלא נורמליות שעברנו ואנחנו עדיין מחפשים שם שיגדיר את המציאות החדשה כאיזה "ניו נורמל". נבעשר הדקות הללו נותנת בן טובים כ"כ הרבה טיפים שיכולים לתרום לכל אחת ואחד מאיתנו, הן כמשתמשים והן כמנהלים בחברות השונות. 

בן טובים משתפת על האתגרים והסיכונים הפוטנציאליים ביום העבודה החדש, ומה שהכי תמוה שכולם קשורים למה שככל הנראה כולנו עושים לא נכון כל יום כל היום. זה אולי נשמע מוזר אולם לא ממש נועדנו לשבת כ"כ הרבה ובטח לא מול מסך (אחד לפחות) עם הפעלת לחצים ויצירת עומסים המביאים לאורך זמן לכאבים המתפרצים מנקודות שונות. 

"כן, כן" אני עושה עם הראש והכל נראה מאד פשוט והגיוני אבל כמה לא פשוט ליישום. ההרגלים שלנו מזיקים ומסתבר שאנחנו יכולים לעשות שינוי אמיתי עוד הרבה לפני ציוד ארגונומי מקצועי ויקר. רק באמצעות מודעות. שהיא בכלל שלב מעניין בסיפור- גם כאן, בעוד שהחברות המקומיות יביאו הרצאה לעובדים, פעילות ספורדית או ניסיון אחר להגיע לתודעת העובד, חברות אמריקאיות כבר מטמיעות ארגונומיה כסטנדרט לדברי בן טובים. 

לסיכום- לא משנה באיזו חברה אתם עובדים, מומלץ לקחת דף ועט ולסמן מה אתם כן לוקחים מהטיפים האלה. יש סיכוי שזה יביא חשק להמשיך לעקוב וללמוד על הנושא החשוב הזה שלא זוכה למיקום המתאים לו בסדר העדיפויות. בינתיים. 

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל