עכברים מסוכנים? פגשנו את מי שמייעץ לגוגל ישראל על בריאות העובדים

אחרי המפגש הספציפי הזה עם דלית בן טובים, יועצת ארגונומית בעלת שפע של ידע וניסיון בתחום, הבנתי שארגונומיה היא קצת כמו הפנסיה שלנו; זה רחוק ולא מורגש כרגע ולכן לא ניתן לזה את תשומת הלב הראויה. "יהיה בסדר".  

אבל בכל זאת כדאי לסגור לנו עשר דקות, בוודאי אחרי השנה וחצי הלא נורמליות שעברנו ואנחנו עדיין מחפשים שם שיגדיר את המציאות החדשה כאיזה "ניו נורמל". נבעשר הדקות הללו נותנת בן טובים כ"כ הרבה טיפים שיכולים לתרום לכל אחת ואחד מאיתנו, הן כמשתמשים והן כמנהלים בחברות השונות. 

בן טובים משתפת על האתגרים והסיכונים הפוטנציאליים ביום העבודה החדש, ומה שהכי תמוה שכולם קשורים למה שככל הנראה כולנו עושים לא נכון כל יום כל היום. זה אולי נשמע מוזר אולם לא ממש נועדנו לשבת כ"כ הרבה ובטח לא מול מסך (אחד לפחות) עם הפעלת לחצים ויצירת עומסים המביאים לאורך זמן לכאבים המתפרצים מנקודות שונות. 

"כן, כן" אני עושה עם הראש והכל נראה מאד פשוט והגיוני אבל כמה לא פשוט ליישום. ההרגלים שלנו מזיקים ומסתבר שאנחנו יכולים לעשות שינוי אמיתי עוד הרבה לפני ציוד ארגונומי מקצועי ויקר. רק באמצעות מודעות. שהיא בכלל שלב מעניין בסיפור- גם כאן, בעוד שהחברות המקומיות יביאו הרצאה לעובדים, פעילות ספורדית או ניסיון אחר להגיע לתודעת העובד, חברות אמריקאיות כבר מטמיעות ארגונומיה כסטנדרט לדברי בן טובים. 

לסיכום- לא משנה באיזו חברה אתם עובדים, מומלץ לקחת דף ועט ולסמן מה אתם כן לוקחים מהטיפים האלה. יש סיכוי שזה יביא חשק להמשיך לעקוב וללמוד על הנושא החשוב הזה שלא זוכה למיקום המתאים לו בסדר העדיפויות. בינתיים. 

 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל