יום ראשון , מאי 31 2020

פוליקום ומיקרוסופט מרחיבות את שיתוף הפעולה דרך Microsoft Teams

פוליקום הכריזה על שיתוף פעולה עם שירות Microsoft Teams על גבי פלטפורמות הוועידה המובילות שלה: RealConnect Device, Polycom Trio ו-Polycom MSR Skype ROOM

תמונה- פוליקום

מדובר בהכרזה החשובה ביותר של החברה מאז הפכה לחלק מתאגיד פלאנטרוניקס (Plantronics), אם כי שיתוף הפעולה בין החברות אינו חדש ונמשך כבר כמעט 15 שנה. מנכ"ל ונשיא פוליטרוניקס, ג'ים בורטון אמר בעת ההכרזה כי החברה מעריכה את השותפות האסטרטגית עם מיקרוסופט והיא מחויבת ליצירת חוויות הצליל והווידאו הטובה ביותר למשתמשי סקייפ לעסקים, Microsoft Teams ואופיס 365.

פלטפורמת RealConnect תתמוך בפגישות של Microsoft Teams והצטרפות של נקודות קצה מתוצרתה או חברות אחרות (כגון סיסקו) באופן חלק לחלוטין  גם אם הם עושים זאת דרך חשבון של סקייפ לעסקים. פלטפורמת Polycom Trio פופולארית ביותר כבר כיום ונעשה בה שימוש בשישים וחמש מתוך מאה החברות ברשימת Fortune 100. כעת גם היא תקבל תמיכה ב-Microsoft Teams  באמצעות אפליקציית הנייטיב שלה לטלפונים. 

הפלטפורמה האחרונה, Polycom MSR שיועדה במקור לסקייפ תתמוך מעתה גם היא בשיחות וידאו של Microsoft Teams. המערכת מתאימה לפתרונות וידאו שונים על פי גודל החדר והציוד שנעשה בו שימוש. לדוגמה, מצלמת ה-EagleEye IV  בחיבור USB והמצלמה הפנורמית CX5100 או ה-Polycom VoxBox.

כרגע השירותים הללו נמצאים בפיילוט בשיתוף עם יותר מחמישים לקוחות ארגוניים של פוליקום במהלכו נבדקים האמינות והביצועים שלהם. העדכונים ל-Realconnect ו-Polycom Trio יושקו בהמשך הרבעון הנוכחי.