פוליקום ומיקרוסופט מרחיבות את שיתוף הפעולה דרך Microsoft Teams

פוליקום הכריזה על שיתוף פעולה עם שירות Microsoft Teams על גבי פלטפורמות הוועידה המובילות שלה: RealConnect Device, Polycom Trio ו-Polycom MSR Skype ROOM

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- פוליקום

מדובר בהכרזה החשובה ביותר של החברה מאז הפכה לחלק מתאגיד פלאנטרוניקס (Plantronics), אם כי שיתוף הפעולה בין החברות אינו חדש ונמשך כבר כמעט 15 שנה. מנכ"ל ונשיא פוליטרוניקס, ג'ים בורטון אמר בעת ההכרזה כי החברה מעריכה את השותפות האסטרטגית עם מיקרוסופט והיא מחויבת ליצירת חוויות הצליל והווידאו הטובה ביותר למשתמשי סקייפ לעסקים, Microsoft Teams ואופיס 365.

פלטפורמת RealConnect תתמוך בפגישות של Microsoft Teams והצטרפות של נקודות קצה מתוצרתה או חברות אחרות (כגון סיסקו) באופן חלק לחלוטין  גם אם הם עושים זאת דרך חשבון של סקייפ לעסקים. פלטפורמת Polycom Trio פופולארית ביותר כבר כיום ונעשה בה שימוש בשישים וחמש מתוך מאה החברות ברשימת Fortune 100. כעת גם היא תקבל תמיכה ב-Microsoft Teams  באמצעות אפליקציית הנייטיב שלה לטלפונים. 

הפלטפורמה האחרונה, Polycom MSR שיועדה במקור לסקייפ תתמוך מעתה גם היא בשיחות וידאו של Microsoft Teams. המערכת מתאימה לפתרונות וידאו שונים על פי גודל החדר והציוד שנעשה בו שימוש. לדוגמה, מצלמת ה-EagleEye IV  בחיבור USB והמצלמה הפנורמית CX5100 או ה-Polycom VoxBox.

כרגע השירותים הללו נמצאים בפיילוט בשיתוף עם יותר מחמישים לקוחות ארגוניים של פוליקום במהלכו נבדקים האמינות והביצועים שלהם. העדכונים ל-Realconnect ו-Polycom Trio יושקו בהמשך הרבעון הנוכחי.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל