פורטינט משדרגת את מארג האבטחה על ידי הוספת מערכות ניטור רשת מתקדמות

פורטינט משלבת את הפתרונות FortiMonitor ו-FortiAIOps אל מרכז הניהול של מארג האבטחה 

פורטינט, מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על הפתרונות החדשים FortiMonitor ו-FortiAIOps המיועדים להאיץ תהליכים ברשת באמצעות בינה מלאכותית (AIOps Network Operations). פתרון ה-FortiMonitor מאפשר לפורטינט להרחיב את מערך ניטור הרשת מעבר למארג האבטחה (Security Fabric) של החברה לתשתיות רשת, יישומים ועננים של צד שלישי ולספק ניטור דיגיטלי מתקדם (DEM) ומקיף. פתרון ה-FortiAIOps משתמש במודלים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה המייעלים את ניתוח הרשת הידני, מספקים תיאום נתונים מכל קצוות הרשת ומאתרים חריגות באופן אוטומטי.  

, AVmaster מגזין המולטימדיה
FortiMonitor Live Incident Tracking - PR

מורכבות פעולות הרשת מעכבת את החוויה הדיגיטלית

הטרנספורמציה הדיגיטלית מונעת על ידי חווית משתמש והיא דורשת מצוותי הרשת להבטיח את איכות החוויה בכל היישומים באמצעות נראות מקיפה. יחד עם זאת, פתרונות צד שלישי לניטור LAN, WAN, ביצועי תשתיות הענן וניטור האבטחה מעכבים את נראות היישומים ומוסיפים מורכבות תפעולית עבור מנהלי המערכת. רשתות מרובות שכבות, מבוזרות ומורכבות, גורמות לניתוח שורש הבעיות (RCA) להתארך ולמנהלי הרשת לוקח זמן רב יותר לתקן את בעיות חוויית המשתמש עקב תהליכים ידניים בזמן בדיקה ושינויי רשת. 

פעולות רשת פשוטות ואוטומטיות באמצעות מרכז ניהול מארג האבטחה של פורטינט

כדי להתמודד עם אתגרי החוויה הדיגיטלית ולפשט את הפעולות עבור צוותי הרשת, פורטינט משדרגת את מרכז ניהול המארג שלה (Fabric Management Center – NOC) באמצעות פתרונות FortiMonitor ו-FortiAIOps. מרכז ניהול המארג מבוסס על גישת רשת המבוססת על אבטחה ומספק לצוותי הרשת דרך פשוטה לבחון, לתאם ולהגיב על פני רשתות הטרוגניות ומבוזרות. פעולות אלו מפשטות את ביצועי הרשת באמצעות ניטור ואוטומציה מקיפים על ידי שימוש של שנים בניסיון בבניית מודלים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה – המעבדים בממוצע מעל ל-100 מיליארד אירועי אבטחת רשת מידי יום – המורחבים כעת אל פעולות הרשת. באמצעות הפתרונות החדשים וסל פתרונות מארג האבטחה של פורטינט, הארגונים מקבלים:   

נראות משופרת: FortiMonitor משפר את נראות החוויה הדיגיטלית בכך שהוא מאפשר לפעולות הרשת לבחון חריגות בגישת המשתמש ליישומים באמצעות כיסוי רחב על פני מגוון רחב של התקנים, LAN, WAN, וקצות הענן.  

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
John Maddison - PR

צמצום ה-Mean-Time-To-Identify (MTTI): FortiAIOps מפחית את ה-MTTI באמצעות תיאום נתונים מאזורים שונים של הרשת כדי לזהות בקלות את שורש הבעיה וחריגות שונות. 

יעילות מוגברת: FortiMonitor ו-FortiSOAR מגבירים את יעילות פעולות הרשת באמצעות אוטומציה כדי להגיב בצורה יזומה עם למעלה מ-300 התממשקויות עם ה-Fabric-Ready-Partners אשר מהווים חלק מה-Open Fabric Ecosystem. 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "השקת ה-FortiMonitor וה-FortiAIOps מאפשרת לנו להמשיך לבנות את מרכז ניהול המארג כדי לספק ניטור ואוטומציה מקיפים כך שארגונים יוכלו לשפר את החוויה הדיגיטלית והתוצאות העסקיות שלהם. כדי להצליח בטרנספורמציה הדיגיטלית, צוותי פעולות הרשת צריכים להבטיח את איכות חווית המשתמש של כל יישום ומכל מקום. הכלים הנכונים המשולבים אל פלטפורמה אחודה המיועדת עבור מרכז פעולות הרשת זהו המפתח לפעילות מוצלחת של רשתות מורכבות ומגוונות". 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל