פרומובי מציעה פתרון ניהול לקיוסק מידע עבור שלטים דיגיטליים – ולעשות זאת ממכשירי אנדרואיד

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ניהול תכנים מרחוק בקלות ובמהירות עם MobiLock Presentations (תמונה: ProMobi)

 

MobiLock Presentations, המוצר החדש עליו הכריזה פרומובי (ProMobi), הוא פתרון לניהול קיוסקים מבוססי מידע עם תכנים המיועדים להצגה על גבי שילוט דיגיטלי. מדובר בפתרון עבור תכנים שחברות מבקשות להציג בלולאה סגורה, שוב ושוב, והפתרון מאפשר שילוב של סוגי תכנים שונים – מתמונות ועד סרטוני וידאו קצרים, עם שומרי מסך עם הזרמת תכנים באופן חי וכיוצא בכך.

המערכת מאפשרת להשתמש בטלפונים חכמים, טאבלטים ושאר מוצרי מחשוב המבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android) של גוגל (Google), ולפי החברה מדובר באפליקציה מותאמת שמאפשרת לנהל את התכנים מרחוק ללא מאמץ מיוחד וללא עקומת לימוד תלולה. היא גם מציעה את האפשרות לדחוף את התכנים אל אמצעי השילוט הדיגיטלי ישירות מ-Google Drive, אמצעי האחסון בענן שגוגל מציעה.

הפתרון, לפי החברה, מיועד למעשה לשימושים נרחבים – לצרכים בידוריים, לשימוש במערכת החינוך כדי להעביר מסרים, בחנויות קמעונאיות וגם במוסדות אירוח ברמות שונות, מקומות בהם מרבים להשתמש בשילוט דיגיטלי חכם ומעוצב כדי להעביר תכנים וכדי לספק במקביל חוויית משתמש איכותית.

בפרומובי מוסיפים כי MobiLock Presentations הוא פתרון המאפשר, מעבר להעלאת התכנים, גם ליצור ולערוך אותם באופן מקומי, להכין מצגות שלמות, לבחון את התזמונים ואת התוצאה שתהיה בפועל, ואז להפיץ אותם אל השלטים המיועדים.

"התוכנה שלנו מבינה את הבעיות העסקיות הבסיסיות וההקשריות עימן מתמודדים לקוחות השילוט הדיגיטלי ומכיוון שכך אנו מספקים תכונות להן תהיה השפעה מועילה על העסקים. הפתרון שלנו מציע פשטות וזריזות כדי להבטיח שהוא עומד בדרישות הלקוחות שלנו למעורבות לקוחות עם גיבוי של תהליך ניהול תכני תצוגות פשוט", אמר סריראם קקאראלה, סגן נשיא לניידות בחברה, והוסיף שהיא גם מתכננת בקרוב להשיק את סביבת העבודה שלה גם למערכות iOS.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל