פתרונות וועידה מתקדמים מבית ClearOne בישראל

קליר-וואן ClearOne יצרנית פתרונות התקשורת הוותיקה בתחום ה-AV הכריזה על השקת מוצרי וועידות, קולבוריישן והזרמה (Streaming). הקו החדש נועד לספק מענה ללקוחות המבקשים לשלב חווית שמע ווידאו באיכות גבוהה.

"בסביבות העבודה ההופכות ניידות ומבוזרות יותר מתמיד, רעיונות גדולים צריכים להישמע ולהיראות," אמר ריקרדו רזניק, המנהל את פעילות מותג ClearOne בישראל. "יותר מאשר כל יצרנית בתחום, ClearOne מפתחת ומייצרת פתרונות מתקדמים לתחום הוועידות, קולבוריישן והזרמה על גבי הרשת המאפשרים פונקציונאליות רחבה, אמינות ויכולת גדילה אורגנית של הלקוח הסופי במינימום שינויים. הקו המנחה את מהנדסי החברה הוא המשך פיתוח כלים מקצועיים בעלות-תועלת גבוהה."

לדברי רזניק, ClearOne חיזקה את יכולותיה בשנים האחרונות ומאפשרת מענה רחב ומקצועי הכולל מיקרופונים, קולבוריישן והזרמת אודיו ווידאו על גבי הרשת. פתרונות חברת ClearOne מחברים ויוצרים תאימות (Interop) ויכולת גדילה לארגונים במנעד רחב של גדלים וצרכים.

 

מוצרי ClearOne משווקים בארץ על ידי חברת מולטיפוינט ובאמצעות האינטגרטורים – בינת, DM ו AVCS

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל