פתרונות תצוגה לתרחישי שימוש מגוונים במיוחד יוצגו לראווה בדוכן של NEC ב-ISE הקרוב

, AVmaster מגזין המולטימדיה
פתרונות תצוגה שמאפשרים להתחיל מסע דיגיטלי. NEC מתכוננת ל-ISE (תמונה: NEC)

 

NEC תגיע ל-ISE 2019 עם הבטחה, מצידה, להביא לידי ביטוי את פורטפוליו פתרונות התצוגה שלה שלדבריה יוצג בדרך שתראה את היכולת שלה להתאים פתרונות תפורים עבור מגוון רחב של תעשיות ותרחישי שימוש, והיא תעשה זאת תחת הכותרת 'להתחיל כאן' (Start Here).

לפי החברה, טכנולוגיות התצוגה שהיא תראה בדוכן שלה מאפשרות למשתמשים להצליח להעביר מסרים טוב יותר לקהל היעד שלהם – וכתוצאה מכך להגדיל היענות ומעורבות, לשפר תוצאות של ישיבות ופגישות עבודה, להוביל לשיתוף פעולה טוב יותר וכמובן גם להשאיר רושם רב גם במתחמים גדולים.

הפתרונות שתציג NEC ימוקדו בהתאם לתרחישי השימוש. כך למשך ירוכזו יחדיו פתרונות תצוגה עבור מרחבי הוועדות, יצירת תוכן משותפת, פגישות, תצוגות וחדרי מנהלים. מדובר בשורת פתרונות שכוללת את מסכי ה-InfinityBoard החדשניים של החברה, מסגי dvLED עצמאיים וכן תצוגות 4K. בהיבט של לוחות מודעות חכמים ושילוט דיגיטלי רוצה NEC להראות כיצד הפתרונות שלה עוזרים ליצור תגובה טובה יותר של הלקוחות ובכך לשפר מכירות. בתצוגה ימצאו המבקרים טכנולוגיות כמו פוסטרים דיגיטליים, לוחות להעברת תוכן בקנה מידה גדול, פתרונות המשלבים מידע ובידור ועוד – והכל באמצעות תרחישים חיים שיציגו את הפתרונות בעבודה בפועל.

"הציפיות של הלקוחות והמשתמשים משתנים כל כך מהר כך שקשה מאוד לדעת היכן להתחיל את הטרנספורמציה של החוויה הוויזואלית. זו הסיבה בה בחרנו לתערוכה השנה את 'להתחיל כאן' כססמה שלנו. המסע אל עבר שילוט טוב יותר, כולל שילוט דיגיטלי וקמעונאי, שיתוף פעולה, תקשורת וחוויה ויזואלית עשירה יותר, מתחיל עם ההבנה כיצד טכנולוגיות תצוגה מודרניות מאפשרות לארגונים להשאיר רושם שנמשך זמן רב יותר", אמרה סטפני קורינת', סגנית נשיא בכירה לשיווק ופיתוח עסקי ב-NEC אירופה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל