צוותי נמל אשדוד ואופליס גלובל משנים את חוקי המשחק

תפעול בטוח ויעיל מתוך חדרי בקרה מתקדמים, אפס סיכון חיי אדם, ארגונומיה, מוכנות מבצעית וכלים לתמיכה בתרחישי חירום- נמל הדרום החדש באשדוד הופך להיות הנמל הסמי אוטומטי הראשון מסוגו. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
נמל דרום החדש (תמונה - אופליס גלובל)

מאז פתיחתו של נמל אשדוד הישן בשנת 1965 לא קמו בישראל נמלים מסחרים חדשים.  שני הנמלים החדשים שהוקמו בישראל הם נמל 'המפרץ' חיפה, ונמל 'הדרום' אשדוד,  האחרון  מתופעל על ידי TIL ההולנדית מאז פתיחתו. תפעול הנמל הוא Game Changer אמיתי.  

, AVmaster מגזין המולטימדיה
חדר הבקרה (תמונה - אופליס גלובל)
, AVmaster מגזין המולטימדיה
חדר הבקרה (תמונה - אופליס גלובל)

לקוח שרוצה להשיג (הרבה) יותר

ברוך קוור, מנכ"ל אופליס גלובל, ספקית ארכיטקטורת הארגונומיה הקוגניטיבית בחדרי השליטה: "כבר במפגשים הראשונים עם נציגי הלקוח, ביקש צוות הנמל לנהל את פריקת האוניות והשינוע 'מרחוק' ולשנות את שיטת ביצוע המשימות הללו באופן דרמטי; לא עוד מנופאים אשר יושבים בגובה אלא תפעול הנמל מרחוק ושימוש בטכנולוגיות תומכות ובהעברת ריבוי נתונים וערוצי מידע היוצרים סביבות עבודה מעניינות ומאתגרות. מהמפעילים נדרשת מידה רבה של ריכוז כדי לעבד מידע, לבודד אירועים קריטיים, לקבל החלטות ולהעבירן לנמענים הרלוונטיים במהירות שיא. בתחום מערך האבטחה עיצוב סביבה ארגונומית התומכת הן במפעיל הבודד והן בצוות במצבי שגרה וחירום.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
חדר הבקרה (תמונה - אופליס גלובל)
, AVmaster מגזין המולטימדיה
חדר הבטחון (תמונה - אופליס גלובל)

תפישת שליטה ובקרה

קוור: "מדובר בסביבות עבודה אליהן מתייחסת אופליס גלובל כקוקפיט מבצעי לרבות מתקנים קריטיים הפועלים 7/24 לכל דבר. אנחנו בוחנים את שטח המתקן, כמות המפעילים הנדרשת לביצוע המשימות והממשקים הקיימים. כמות מסכים ומחשבים לכל מפעיל, מערכות ומסכי מידע.  ומגדירים יחד עם הלקוח הקצאה אופטימאלית של מרחבי עבודה למפעילים ביחס למרחב הנתון – הכלים להם זקוק אותו מפעיל על מנת להישאר מרוכז ודרוך לתגובה מיידית וכל זה לאורך זמן. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אופליס גלובל

הסוד היחיד הוא...

"מבחינתי, הסוד האמיתי הוא שותפות", אומר קוור. "זה מתחיל באמון המאפשר דיאלוג פתוח ועמוק. כשזה קורה, אנחנו מבינים את האתגרים האמיתיים של הלקוח ומסתיים במרחב עבודה אסתטי ותומך" תוך כדי הצגת תוכניות הנדסה והעמדת מפעילים לרבות הדמיות תלת מימד אשר מספקים ללקוח הבנה של מה הוא הולך לקבל ואיך תיראה המציאות התפעולית החדשה שלו.  לפרויקט נבחרו קונסולות מפעיל מסדרת ELITE של חברת SPF ספרד. בעלת ביצועים גבוהים המציעה שילוב מסודר ואינטגרציה מלאה של הציוד הנדרש עיצוב מודרני ומסוגנן המעניק חזות נעימה ומקצועית בכל פרויקט מורכב.  עם סדרת ELITE אנו מציעים אפשרויות אינסופיות של תצורות בזכות עיצוב מודולרי חכם. הנדסת אנוש ותקן ארגונומי המאפשרים – תכנון התאמה וזוויות צפייה של המפעילים לשטח החדר.

קוור מסכם: "למרות ההיכרות ארוכת השנים עם אתגרי הפעילות, אופליס גלובל ניגשת לכל פרויקט מהסוג הזה עם רעב להשיג את הטוב ביותר. אני שמח שיכולנו לתרום מהניסיון ולהביא ערך רב לפרויקט לאומי לשנים רבות קדימה". 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ברוך קוור (תמונה - אופליס גלובל)
, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

עוד על אופליס גלובל

אופליס גלובל פועלת בארץ ובעולם והיא נציגה בלעדית של חברת SPF הספרדית בתחום ריהוט טכני מקצועי לחדרי בקרה ושליטה. גם שמדובר על פרויקטים בכל קנה מידה, צוותי לוגיסטיקה והתקנה ערוכים בכל רגע נתון לתת מענה בכל נקודה על גבי הגלובוס. 

בנוסף מפיצה אופליס מגוון רחב של פתרונות בתחומי תחנות עבודה לתעשיות הביטחוניות, קונסולות בקרה אווירית ומגדלי פיקוח, שולחנות פיקוד וחדרי מצב, זרועות למסכים. פתרונות אינטגרציה – מסכים מקצועיים וחשמליים, מערכות תקשורת, פתרונות אחסון למחשוב, קופסאות זיווד ופאנלים סינופטיים, כיסאות מקצועיים למפעילים ופתרונות ארגונומיים משלימים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
חדר הבקרה, נמל דרום (תמונה - אופליס גלובל)
, AVmaster מגזין המולטימדיה
חדר הבטחון נמל חיפה (תמונה - אופליס גלובל)
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל