קו מקרני תחום הביניים החדש של ברקו, G60, הוצג לראשונה באופן רשמי

, AVmaster מגזין המולטימדיה
G60-W8 – אחד משלושת מקרני הסדרה החדשה של ברקו (תמונה: Barco)

 

ברקו (Barco) חשפה את G60, סדרת מקרנים חדשה המיועדת עבור שוק ה-proAV להתקנות בסביבות בינוניות ולתרחישי שימוש מקיפים במיוחד – מכיתות לימוד ועד שימושים באתרים קמעונאיים, ואתרים אחרים בהם השימוש באמצעי ההקרנה מבוצע על בסיס יום יומי.

הסדרה המבוססת על שבב DLP יחיד מכילה שלושה מקרנים, G6-W70 עם בהירות של 7,000 לומנס, G6-W80 עם בהירות של 8,000 לומנס ו-G6-W10 עם בהירות של 10,000 לומנס. שלושת המקרנים מציעים רזולוציית WUXGA עם ניגודיות רציפה ביחס של 1,200:1 ואחידות בהירות בתקן של 85% לפחות. הנורות במקרנים החדשים הללו מיועדות לעבודה של עד 20,000 שעות, כשמקור התאורה לייזר זרחני.

לפי החברה מדובר גם במקרנים גמישים בהיבט של ההתקנות מכיוון שהם מציעים יכולת הסטה של העדשה בטווח כולל של 100% על הציר האנכי ועד 30% בציר האופקי. היבט נוסף שקשור להתקנה הוא היכולת להתקין אותם ב-360 מעלות ללא מגבלות. מעבר לכך הם תומכים בין השאר בחיבור HDBaseT.

ברקו מציעה את המקרנים עם אפשרות להתקנה של שש עדשות שונות המאפשרות יחסי הטלה שונים, מ-0:36:1 ועד 5.50:1.

החברה גם משווקת אותם יחד עם תוכנה קניינית בשם Projector Toolset שאמורה להקל את הליך ההתקנה ועל התחזוקה של המקרנים בסדרה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל