כתבות נוספות בנושא

למעלה מ-30 לקוחות ואינטגרטורים של 'קרמר אלקטרוניקה, השתתפו בקורס הדרכה ייעודי לשימוש בפתרונות שמציעה פלטפורמת דנטה (Dante) 

תמונות- קרמר

, AVmaster מגזין המולטימדיה
יובל קרמר, מנהל קו מוצרי האודיו בקרמר
, AVmaster מגזין המולטימדיה
Julian Carro, System Solution Account Director, Audinate EMEA

 הקורס, שנערך במשך שלושה ימים במרכז ההדרכה של קרמר באיירפורט סיטי, הובל בידי שני מרצים מומחים של אודינייט (Audinate), המפתחת של Dante, אשר נחשבת הטכנולוגיה המובילה בעולם להזרמת אודיו דיגיטלי על רשתות תקשורת.

Dante מציעה למעשה פתרון מקיף להזרמת אודיו דיגיטלי תוך שימוש ברשתות IT קיימות. יש לה תפקיד חשוב במעבר לשימוש בטכנולוגיות AVoIP אותו מובילה חברת 'קרמר' בעולם.
הפתרון של החברה מאפשר שליטה מלאה באודיו בזמן אמת, עם זמן אחזור מזערי עד אפסי, לצד סנכרון מושלם בין כל רכיבי המערכת.

הקורס הורכב משלושה שלבים שנערכו על פני שלושה ימים ובהם עסקו הנוכחים בכל שדרת השימוש בהקשר של Dante, החל ממושגי יסוד כמבוא להזרמת מדיה על רשתות ושליטה בטכנולוגיות שמציעה הפלטפורמה, דרך תהליכים הנדרשים לצורך הזרמה והתקנה נכונים, ועד מונחים מתקדמים ברשתות ופתרון של בעיות מורכבות. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Kieran Walsh, Director or Application Engineering, Audinate EMEA
, AVmaster מגזין המולטימדיה

"האודיו עבורנו הוא מנוע צמיחה משמעותי ואסטרטגי. מלבד השקעות גדולות בקווי מוצרים חדשניים וייחודים, החברה שמה לעצמה מטרה להיות גורם מוביל ומחנך בתחום. עם המעבר לטכנולוגיות IP, ועם שיתוף פעולה אסטרטגי עם אודינייט, קרמר משקיעה משאבי הדרכה משמעותיים בתחום לימודי האודיו, ובטכנולוגיות Dante בפרט, כחלק מתוכנית ההדרכה הגלובלית שמציעה אקדמיית קרמר", אמר יובל קרמר, מנהל קו מוצרי האודיו בחברה.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל