כתבות נוספות בנושא

Kramer Network הנה פלטפורמת ניהול סביבות וטכנולוגיית AV עבור אנשי AV, מולטימדיה ו IT בארגונים. כשהוצגה לראשונה היא סימנה שינוי משמעותי בתפיסת ה-AV החדשה המאפשרת לתחזק, לנהל לשדרג ולהגדיר את כלל רכיבי ה-AV המותקנים בארגון באותן מתודולוגיות בהן מנוהלות מערכות IT

שוחחנו עם דיויד מרגולין, סמנכ"ל שיווק בקרמר אלקטרוניקה: "פלטפורמת Kramer Network היא בראש ובראשונה מוצר ניהול, ניהול משאבי AV באמצעות תקשורת מבוססת IP. הפלטפורמה מספקת לאיש ה-IT תמונה מפורטת של כל רכיבי ה-AV המחוברים בארגון. בדומה לכלי ניהול בעולם ה-IT להם הוא רגיל, כך גם בנויה Kramer Network – בצורה היררכית, החל מרמת הקומה או הבניין, לרמת החדר והרכיבים המותקנים בו. לדוגמא – במקרה של תקלה בחדר ישיבות, תתקבל התראה בהודעת טקסט או במייל או בשניהם ומשם ניתן בפשטות לגשת לממשק Web מכל דפדפן וקבל תמונה על מה קורה בזמן אמת, לנסות ולסייע לתקן וכן הלאה".

, AVmaster מגזין המולטימדיה
דיוויד מרגולין. תמונה- יח"צ

הפתרון איננו פתרון ענן קלאסי ולכן הוא מאובטח יותר כאשר התוכנה מותקנת ברשת הארגונית של הלקוח, ולכן נהנה מאותן הגנות אבטחת מידע הממומשות בארגון.  Kramer Network גם ניתן להתקנה על גבי שרתים וירטואליים ומשם גם מאפשר פעולה רציפה ככל אפליקציה המופעלת על גבי שרתים וירטואליים. 

"המעבר הזה של עולם ה-AV לתוך סביבת ה-IT הופך פשוט יותר באמצעות Kramer Network, כל תהליך התקנת ציוד AV בחדר או בחדרים קל בהרבה היות וניתן להגדיר אותו מרחוק, על ידי קבצי הגדרה מוכנים מראש ואפילו עדכונים בזמן אמת לפי הצורך כמו שינוי מקור משדר או אמצעי התצוגה בחדר. תארו לעצמכם שכיום כמעט כל רכיבי ה-AV מגיעים עם חיבור תקשורת סטנדרטי, מה שהופך את יכולת הניהול וההגדרה, ואפילו שמירת ההגדרות שלהם לקלה בהרבה. ניתן לשנות ניתובי אותות AV במטריצות סטנדרטיות, מטריצות מבוססות HDBaseT וכמובן שגם מטריצות וירטואליות בטכנולוגית AV Over IP – הכל דרך ממשק ניהול פשוט וחכם אחד שהוא ה-Kramer Network."

, AVmaster מגזין המולטימדיה

"אחד העדכונים האחרונים שעשינו מאפשר כעת לנהל רכיבים בפרוטוקול DANTE (להעברת אותות אודיו על גבי רשת) באמצעות הפלטפורמה. שיתוף הפעולה שלנו עם חברת WAVE, בצירוף יכולות גרסא 2 של Kramer Network מאפשר ללקוחות ליהנות מיכולות DSP מרשימות מאוד במקביל לכלי ניהול עצמתי. זה ישים מאוד במלונות, קמפוסים, בתי חולים, שדות תעופה, קניונים ולמעשה בכל מקום. המערכת משלבת גם התקנות DANTE קיימות, כלומר – אין צורך ליצור משהו מחדש, זה אינטגרלי לחלוטין."

בהיבט התפעולי ניתן לבצע עדכוני קושחה לרכיבים, להגדיר תהליכים אוטומטיים בחדרי וחללי ה-AV בארגון, היוצרים חוויה של "ללא מגע" – מה שהופך את תפעול החדר לקל מאוד עבור המשתמשים ונגיש יותר מבעבר. אינטגרציה מול ה-LDPA הארגוני מאפשר יצירת פרופילי משתמש שונים בהתאם לאלו הקיימים בחברה וחוויית משתמש מותאמת לכל אחד מהם. 

Kramer Network מתאימה לכל ארגון בכל סדר גודל, החל מארגונים בעלי שני חדרי ישיבות ועד לבתי חולים, קמפוסים ואוניברסיטאות. דוגמא טובה היא מוסדות חינוך בהם נדרשת פעולה רציפה של ציוד AV כמו מקרנים, היות ויהיה קשה מאוד להעביר שיעור ללא יכולת תצוגה גדולה בחדר. Kramer Network מאפשרת לאותו ארגון להתנהל בנינוחות כשהוא מודע למצב הציוד בזמן אמת, מבלי לרוץ לחדר רגע לפני הרצאה או שיעור, ואם ישנה תקלה – ניתן לטפל בה לרוב באופן פרואקטיבי.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

"בהיבט אוטומציה –בKramer Network  ישנה פונקציונליות אוטומציה הנקראת Maestro, המאפשרת לצמצם למינימום את האינטראקציה שיש למשתמש עם רכיבי ה-AV בחדר. באמצעות המאסטרו ניתן להגדיר תרחישים ופעולות שיקרו מהרגע שזוהה משתמש בחדר, בין אם שחיבר כבל או שזוהה על ידי חיישן, ועד לרגע שיצא מהחדר. פונקציונליות   Maestro הנה אידיאלית עבור מקומות להם מספר גדול של חדרים קטנים עד בינוניים. Maestro היא חלק מתפיסה כוללת של הנגשת טכנולוגיית AV למשתמשים בד בבד עם צמצום קריאות השירות למחלקות ה-IT בארגונים.
"ישנו שינוי משמעותי בתרבות  – הפגישות הפכו קצרות יותר, ולכן נושא הזמן קריטי עוד יותר, ותפעול טכנולוגיית ה-
AV חייב להיות מהיר, אמין ועקבי בכל פעם שנכנסים לחדרים האלו לטובת דיון." ציין מרגולין וסיכם "אחד מהדברים המעניינים בתעשייה הוא שינוי הבעלות על ה-AV הארגוני, כאשר כיום הוא מנוהל ע"י מחלקות ה-IT שמצפות שה-AV ינוהל כמו מערכות ה-IT, עם כלל היכולות לעבוד ולטפל בתקלות מרחוק ולהגיע כמה שפחות למשתמש, או במקרה הזה – לחדר. יכולת משמעותית נוספת הקיימת בKramer Network הנה Remote Access המאפשרת לראות מה שהמשתמש רואה מולו על גבי מסך המגע שלו מה שמאפשר לפתור תקלות משתמש מרחוק כמו בתחום המחשוב האישי. באמצעות Kramer Network אנו מממשים מתודולוגיות ניהול מתחום ה-IT בעולם ה-AV המוכר פחות לאנשי ה-IT ובכך מאפשרים להם יכולות ניהול ושליטה המוכרות להם. התפיסות הללו הינן חלק מאסטרטגיה שהושקה ב Kramer לפני שנתיים שנקראת AV Over IT כאשר Kramer Network הינה נקודת חיבור אמיתית בין עולמות ה-AV וה-IT".

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל