קרמר מציגה שידור וקליטה של אותות וידאו באורך של עד 600 מטרים

כתבות נוספות בנושא

במהלך כנס Integrate 2018 הציגה קרמר זוג חדש של משדר ומקלט (מודל 575 ו-576 בהתאמה) המסוגלים להעביר אותות וידאו ב-1080p  לאורך של לא פחות משש מאות מטרים, כל זאת באמצעות כבל זוג שזור, כבל פלקס ("צמה") או כבל רשת סטנדרטי (cat5/6). צמד המכשירים קומפקטי למדי (ניתן להחזיק כל אחד מהם ביד אחת) והם עושים שימוש בחיבור 5V סטנדרטי

הצמד מחליף את הדגמים הקודמים בעלי אותו קוד מספרי אשר היו מוגבלים למרחק של 90 מטרים בלבד ולא עשו שימוש בכבל חשמלי. הדבר מתאפשר באמצעות כיווץ של האות.

בצמד קיימת תמיכה גם בתקן ההצפנה HDCP 2.2 והוא מאפשר לחבר אליו גם מסכים באמצעות חיבור VGA, כך שאתם למעשה יכולים להשתמש במסכי מחשב (אם כי לא תקבלו את אותה האיכות כמו עם חיבור דיגיטאלי). 

באמצעות חיבור לולאה (Loop), תוכלו ליצור מערך מקומי של מספר מסכים אם תרצו בכך. חיבור נוסף הוא חיבור RS-232 באמצעותו ניתן לחבר אמצעי בקרה סטנדרטי. ה-575 כולל בנוסף לכל החיבורים הללו גם חיבור אודיו דיגיטאלי (S/PDIF)  ומערך לחיבור סטריאו אנלוגי עם כבל חשמלי.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל