קרן ההשקעות של זום בסבב מימון שני ל-13 חברות חדשות

הסבב מביא את הפורטפוליו הכולל ל-25 חברות שנהנו מהשקעה מאז השקת היוזמה. Zoom Apps Fund משקיעה בפיתוחים רלבנטיים לזום והפתרונות החדשים יסייעו ללקוחות החברה להיפגש, לתקשר ולשתף פעולה בדרכים מהנות ופרודוקטיביות יותר 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Grain

Zoom Apps Fund הודיעה על סבב השקעות שני במספר, המוסיף 13 חברות לרשימת החברות שנהנו מההשקעה של זום. קרן ההשקעות הגלובלית, בהיקף של 100 מיליון דולר, הוקמה במטרה לקדם את צמיחתה של סביבת ה-Zoom Apps, ׳זירת השוק׳ של  זום (Zoom Video Communications, Inc.), שכוללת אפליקציות שפותחו במיוחד, או שולבו בפלטפורמת זום, על ידי חברות צד שלישי, לטובת ייעול העבודה מרחוק והתקשורת בין בני אדם. החברות נהנות מהשקעות ראשוניות בהיקפים שנעים בין 250 אלף דולר ל-2.5 מיליון דולר ולאחר הסבב השני מגיע מספר חברות הפורטפוליו למעל 25. 

"המערכת האקולוגית של מפתחי זום חשובה ביותר לאופן שבו משתמשי זום מתחברים, משתפים פעולה ומצליחים לעשות יותר יחד", אמר קולין בורן, מנהל Zoom Ventures. "אנו גאים מאוד לממן את השותפים הללו כדי שיוכלו להמשיך ולפתח פתרונות איכותיים העונים על הצרכים המתפתחים של משתמשי זום ברחבי העולם".

קבוצת ההשקעות השנייה כוללת חברות הבונות פתרונות עבור מגוון מקרי שימוש, כולל שיתוף פעולה ופרודוקטיביות, משחקים ופעילויות צוות, בריאות ואיכות חיים, מכירות וניהול ראיונות ואירועים וירטואליים.

שיתוף פעולה ופרודוקטיביות

Allo היא אפליקציית לוח ציור שיתופי שנבנתה עבור צוותים מרוחקים והיברידיים, המאפשרת לעמיתים להיות מעורבים וליישר קו כאילו הם נמצאים באותו חדר ישיבות.

Grain היא הדרך הקלה ביותר להקליט, לתמלל ולערוך סרטוני פגישות זום. ניתן לצלם רגעים מיידית ולארגן את קולו של הלקוח בסביבת עבודה משותפת אחת הניתן לחיפוש עבור כל הצוות.

Mio היא הפתרון המוביל לשילובי צ'אט. Mio מאפשר למשתמשי הצ'אט של זום לשתף פעולה עם עמיתים ואנשי קשר חיצוניים המשתמשים ב-Microsoft Teams, Slack או Webex.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
wellnesscoach.live

משחקים ופעילויות צוות

Dive משפרת את מעורבות העובדים על ידי הפיכת פגישות וירטואליות לפרודוקטיביות ומהנות.

Funomena מייצרת משחקים לפלטפורמות מתפתחות, עם התמקדות לאחרונה באופנה, ריקוד, מוזיקה ומשחק שיתופי.

Hermis עוזרת לפתור את האתגר של כוח אדם מבוזר עם יישומים וירטואליים משולבים המותאמים אישית לכל אירוע שניתן להשתמש בהם באופן עצמאי או עם פלטפורמת ועידת הווידאו הקיימת.

 

בריאות ואיכות חיים

Wellness Coach היא פלטפורמת בריאות דיגיטלית המציעה מאות מאמנים לאימון 1:1 וקבוצתי, כלים לבריאות צוות, ויותר מ-3,000 מפגשי בריאות לפי דרישה בגישה הוליסטית.

Moxie הוא הבית של כולם לכושר. הטכנולוגיה של Moxie מעצימה כושר היברידי, ומאפשרת לצרכנים להתאמן עם מאמנים באופן וירטואלי ובאופן אישי, ללא פשרות.

 

פגישות ומכירות

Avoma היא עוזרת פגישות על בסיס בינה מלאכותית שמבצעת אוטומציה של משימות חשובות לאורך מחזור החיים של הפגישה, כמו הכנת סדר יום, תמלול וסיכום הערות, עדכון ה-CRM ומתן תובנות לגבי אימונים.

Second Nature מגדילה את פרודוקטיביות המכירות, מוודאת שכל הנציגים מוכנים למכירות באמצעות תרגול, משוב והסמכה של כל שיחת מכירה – עם ג'ני, מאמנת הבינה המלאכותית.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
moxie.xyz

ניהול ראיונות ואירועים וירטואליים

BuildBetter מעניקה למחקר המוצר כוחות על. זהו כלי מחקר המוצר המהיר ביותר לניהול, ארגון ושיתוף של תובנות מדברים כמו ראיונות עם משתמשים.

Clovers היא פלטפורמת ראיונות אינטליגנטית שמשתמשת באינטליגנציה אנושית ושיחה כדי להאיץ גיוס עובדים, לחשוף הטיות ולהכניס את האנשים הנכונים לתפקיד הנכון – בכל פעם.

Filo.co מפעילה אירועים וירטואליים שיתופיים, המשלבת פגישות זום, שיתוף מסמכים, שידורים חיים, הקלטות, לוחות ציור ועוד, הכל בקמפוסים וירטואליים אינטואיטיביים וניתנים להתאמה אישית.

 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל