יום חמישי , דצמבר 2 2021

קרסטרון מכריזה על שיתוף פעולה עם השירותים החכמים של אפל

בקרוב יוכלו בעלי בתים לשלוט באפל TV שלהם בעזרת פקודות קוליות בשלטים של קרסטרון ולהשתמש בסירי על מנת לשלוט במוצרי קרסטרון בבית החכם שלהם

קרסטרון מכריזה על שיתוף פעולה עם השירותים החכמים של אפל, AVmaster
דומיננטית גם בתערוכת אינפוקום 2018 (צילום- קרסטרון)

 

אחרי שהודיעה על שיתוף פעולה עם יצרנית המסכים והטלווזיות הפופולארית LG, קרסטרון מכריזה על אינטגרציה נוספת, והפעם עם המוצרים והטכנולוגיה של אפל סירי, אפל TV ו-Homekit (ממשק השליטה הפנימי של אפל בבית החכם). האינטגרציה הזו תאפשר מצד אחד להפעיל את אמצעי המדיה כמו אלו של אפל TV דרך מסכי המגע של קרסטרון (כגון TSR-310), אך גם להפעיל את המוצרים החכמים של קרסטרון עצמה, באמצעות כל מכשיר שסירי מוטמעת בו, וכל זאת על בסיס טכנולוגית IP.

קרסטרון מכריזה על שיתוף פעולה עם השירותים החכמים של אפל, AVmaster
הכרזה נוספת (צילום- קרסטרון)

באופן זה יוכלו הלקוחות של קרסטרון לנהל פגישות ולשלוט בחדרי הוועידה שלהם באותה קלות בה הם מנווטים ומתקשרים עם האפליקציות שלהם.

אין ספק כי זהו צעד נוסף במגמה ההולכת וגוברת לטשטש את הגבול בין המגזר העסקי לפרטי. על פי נשיא קרסטרון למגזר המגורים הפרטי, ג'ון קלנסי, החברה עובדת על פתרון טכנולוגי מקיף המיועד הן למומחים הטכנולוגים והן לבעלי הבתים החכמים, והעובדה שרבים מהלקוחות הפרטיים של החברה משתמשים במוצרי אפל תשפר את חווית השימוש שלהם הודות לאינטגרציה הזו.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל