רולנד תציג לראווה את XS-42H Matrix Switcher לחדרי ישיבות קטנים בדוכן שלה ב-ISE

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מיתוג AV קל גם ללא מקצוענים. המטריצה XS-42H של רולנד (תמונה: Roland)

 

רולנד (Roland) הכריזה כי אחד האלמנטים שהיא תדגיש בדוכן שלה בתערוכת ISE 2019 יהיה מתג האודיו/וידאו החדש שלה, XS-42H Matrix Switcher. התקן המיתוג הזה מיועד לפי החברה לשימוש במרחבי היוועדות ובחדרי ישיבות קטנים כדי לאפשר למשתמשים למתג בקלות תצוגות של עד ארבעה מחשבים ו/או טאבלטים עם אפשרות להציג את התצוגות הנכנסות אל מסך אחד או שניים.

מקורות המידע מתחברים ל-XS-42H Matrix Switcher באמצעות מחברי HDMI כשהמטריצה עצמה מבצעת מיטוב אוטומטי, גם בעת התחברות של גורם נוסף באמצע התצוגה, וכן יודעת לנתב באופן אוטומטי את קבצי האודיו המתאימים לתצוגה. המערכת יכולה להישלט באמצעות מחשב רשת מרחוק בשימוש בממשק מבוסס דפדפן, וגם באמצעות אפליקציה לטלפון חכם או טאבלט. יחד עם הכפתורים בחזית ניתן לבחור באחד מתוך עשרה תרחישים שונים, שכולם ניתנים להגדרה בידי המשתמש.

XS-42H Matrix Switcher  הוא גם התקן שמאפשר להימנע ממצב בו מוצג לפתע מסך שחור בעת התנתקות של אחד מגורמי התצוגה, כשבמקום זאת אפשר להגדיר שבמצב כזה תוחזר תצוגה מסוימת, כולל מתכנים ששמורים בכונן USB נייד, וזה כולל לדוגמה את לוגו החברה, את מספר החדר, הודעה שקשורה באופן מוגדר לפגישה וכדומה. לחלופין ניתן להציג שומר מסך של מכשיר מחובר.

כמו כן, במקום להסתמך על הרמקולים המשובצים בהתקן התצוגה הסופי, ההתקן החדש של רולנד מאפשר, באמצעות יציאות RCA, לחבר מערכת רמקולים חיצונים או בר שמע בכדי לשפר את איכות השמע במהלך הפגישה.

כאמור, רולנד מכוונת את XS-42H Matrix Switcher לשימוש קל ופשוט בפגישות קטנות, גם עבור אנשים ללא ידע רב בתחום ה-AV. לפרטים מלאים, לחצו כאן.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל