שבת , אפריל 17 2021

רופאים בחזית הטכנולוגיה

להנהלת בית החולים של מלבורן היתה בקשה מיוחדת- צרו לנו חדר ישיבות משוכלל, קל לתפעול ותדאגו שיוכל לשמש גם לתרגול הסטודנטים. איך משלבים שני שימושים בשני חללים מבלי לפגוע בעיצוב המוקפד. חברת מדיה סיסטם לקחה על עצמה את האתגר 

תמונה - AV medis systems

רופאים  בחזית הטכנולוגיה, AVmaster

ביום הוא מתפקד כחלל ישיבות ל 20 משתתפים, מתקיימות בו הפגישות החשובות ביותר, כאלו המכריעות את עתיד המחלקות בבית החולים, ונדרשת בו אינטגרציה רחבה. בערב הוא משמש את הסטודנטים לרפואה, שמבצעים תרגולים שוטפים. חלל אחד, שני שימושים ושלושה תנאים: אווירה מעוצבת, שליטה מלאה על כל מערכות הסאונד, הוידאו והתאורה ונגישות מלאה מכל זווית.

ניגשים למשימה

התפיסה המנחה היתה להתייחס ל 360 מעלות של החלל המטופל כמקום בו יוכלו משתתפי הפגישות להציג תוכן מכל נקודה ובכל זווית שיבחרו. זו הסיבה שהחדר "רוצף" במסכים. מעבר לכך היה נדרש לשלב לוח מחיק אינטראקטיבי, כזה שיאפשר להקליט את השקופיות יחד עם התוספות הידניות, וכמובן יכולת שיתוף.  

הפתרון

לצורך פתרון מלא לחלל, מציבה חברת 'מדיה סיסטם' שלושה מסכי 40 אינטש המכסים את כל שטח החלל. בנוסף שולב מקרן אשר פונה ישירות אל הלוח האינטראקטיבי, לצד מסך מגע המאפשר ניווט ותפעול מהיר של המערכות השונות לרבות מערכות התאורה, הסאונד וכן מערכת הווידאו. 

דובר 'מדיה סיסטם' ציין שחדר התרגול עוצב כך שיהיה נח וידידותי לשימוש, כך שגם משתמשים שאינם מתמצאים בטכנולוגיה יכולים לתפעל את מערכות ה AV. את מערכות התרגול ניתן להפעיל באמצעות חיבור של כרטיס זיכרון לכל מחשב נייד.
לכל מקרה בו עלול המפעיל להיתקל בבעיות, שולב מדריך למשתמש אשר מסייע במתן פתרונות אפשריים לתקלות פשוטות. 

קל, פשוט ומקצועי. 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל