יום ראשון , דצמבר 5 2021

שארפ חתמה על שת"פ עם Blackboard לצורך הרחבת פעילותה בתחום החינוך הדיגיטלי

שארפ חתמה על שת"פ עם Blackboard לצורך הרחבת פעילותה בתחום החינוך הדיגיטלי, AVmaster מגזין המולטימדיההחטיבה האמריקאית (Sharp Imaging and Information Company of America) של תאגיד האלקטרוניקה היפני הענק SHARP, חתמה בימים האחרונים על מסמך שת"פ עם ענקית החינוך הדיגיטלי האמריקאית בלקבורד (Blackboard).

מעל ל-17 אלף מוסדות חינוך וארגונים ב-100 מדינות משתמשים בפתרונות החינוך הדיגיטלי של חברת בלקבורד כאשר בארה"ב לבדה כ-75% מהאוניברסיטאות ומהמכללות ו-55% אחוזים מבתי הספר עד לגילאי תיכון משתמשים במוצרים ובפתרונות החינוך שלה.
.
שיתוף הפעולה אמור לאפשר סינכרון מערכות ההדפסה והסריקה ישירות אל הסביבה המתוקשבת של החברה כאשר האינטגרציה המלאה צפויה להתחיל במרץ 2016. בנוסף מתכננים בשארפ לתמוך בפיתוח אפליקציות ללימוד דיגיטלי אשר יאפשרו הוספת חומרים אלקטרוניים ישירות למערכת הלימוד של Blackboard באמצעות ענן המידע של שארפ " Sharp Cloud Portal Office".

חברת Blackboard צורפה לתכנית שת"פ המחקרי של שארפ (STAR) הכולל מוצרי צד ג' ושירותים המשלימים את מוצרי החברה.

מייק מרוסיק, סגן נשיא בכיר בחטיבת SHARP בארה"ב: "הטכנולוגיות צריכות להתקדם יד ביד עם הדרישה הגוברת לדרכי עבודה חכמות ויעילות יותר במוסדות החינוך. שיתוף הפעולה שלנו עם חברה מובילה כמו Blackboard יסייע לנו בשיפור חווית הלימוד בתוך הכיתה ומחוצה לה".

קתלין ויארה, סגנית נשיא פיתוח עסקי בחברת Blackboard: "אנו מברכים את הצטרפות שארפ לקהילת השותפים שלנו, אשר מאפשרת למוסדות גמישות בדרך ובשיטה בה הם משפרים ומעצבים את חווית הלימוד אצלם. האינטגרציה של שארפ עם בלקבורד תאפשר ייעול תהליכים ותגביר את יעילות הלימוד."

צפו בסרטון הדגמה של המסך האינטראקטיבי של שארפ AQUOS BOARD לתעשיית החינוך והעסקים אשר עתיד להשתלב במוצר של בלקבורד

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל