אזור אסיה – פסיפיק בהובלת הענק הסיני יהיה שוק ה-Pro AV הגדול בעולם בשנת 2016

עם צפי ל- 36.5% מנתח שוק ה-Pro AV העולמי ושווי עצמי (Net Worth) מרשים של 41.7 מיליארד דולר, צפוי לראשונה שוק אסיה פסיפיק להפוך לשוק ה-Pro AV הגדול בעולם כבר בשנת 2016 כאשר שוק צפון אמריקה מיד אחריו עם 36.4% מנתח השוק הגלובלי, כך לפי דו"ח של ארגון Infocomm  הבינ"ל.

האזורים הבאים על פי נתח השוק הם: אירופה עם נתח שוק משוער של 17.7% (ירידה של 1.4% לעומת השנה שעברה),אמריקה הלטינית (5.3%) המזה"ת ואפריקה (4.1%).

השוק הסיני לבדו צפוי להניב בשנת 2016 סכום דמיוני של  16.8 מיליארד דולר המהווה 40% מנתח השוק של אזור אסיה פסיפיק כולו. בשנת 2020 צפויה 60% מאוכלוסיית סין (כ-840 מיליון בני אדם) להתגורר בערים חכמות עתירות טכנולוגיה כאשר כבר כיום נמצאות באזור אסיה – פסיפיק 17 מתוך 28 מגה-ערים הקיימות בעולם. ערים אלה מאכלסות כ-2 מיליארד בני אדם המהווים 55% מאוכלוסיית העולם.

תכנית סינית בסך של 6.8 טריליון דולר לפיתוח העיור במדינה ותכנית פיתוח הודית עצומה בגודלה (Mumbai Industrial Corridor) בסך של 100 מיליארד דולר הכוללת פיתוח אזורי תעשייה, ערים חכמות, תשתיות, כבישים ונמלים, צפויות להזדקק לשירותיהן של חברות ומומחים מתחום ה-Pro AV.

הודו, בעלת האוכלוסייה הצעירה ביותר בעולם עם צמיחה של 5.5% בין השנים 2014 – 2015 והשקעות זרות בנפח של 60 מיליארד דולר בשנת 2015, צפויה להיות הכלכלה השלישית בגודלה בעולם בשנת 2030.

צפו בסרטון תדמית על פרוייקט הענק Delhi Mumbai Industrial corridor בהודו 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל