שיחות וועידה ארגוניות בוידאו – מעולם לא היה כל כך פשוט להצטרף

שיחות וועידה ארגוניות בוידאו – מעולם לא היה כל כך פשוט להצטרף. מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן

ועידן, חלוצת שירותי הועידה בישראל, מתחדשת בשירות ועידות וידאו מתקדם, הנותן מענה לוידאו קונפרנס מרובה משתתפים באמצעות כל מכשיר, בכל זמן ומכל מקום בעולם.

השירות מבוסס על רשת וידאו גלובלית בעלת 18 אתרי תשתית הפזורים ברחבי העולם, מקושרים בינהם ברשת אינטרנט פרטית ((MPLS ומבטיחים איכות חיבור רציפה לכל משתמש בכל מקום וכן שרידות המערכת כך שהוועידות המתקיימות בענן יתקיימו ללא כל הפרעה על הרשת המובטחת והמאובטחת. השירות הושק בחודש יולי והוא זמין ללקוחות החברה בשני מודלים שונים: הראשון, לפי רישוי למשתמש יחיד או צוות עובדים הכולל חדר וידאו וירטואלי לזימון ועידות עד 50 משתתפים וחשבון וידאו אישי. השני, לפי רישוי ארגוני כולל המאפשר לכלל עובדי החברה לקיים ועידות בחדרים וירטואלים שלהם או לשיחות 1:1 בין המשתמשים. באמצעות הפלטפורמה החדשה ניתן להתחבר לחדר הועידה הוירטואלי דרך מערכת ווידאו קונפרנס סטנדרטית, דרך אפליקציה בסמארטפון/טאבלט, מחשב באמצעות קליינט, יישום Skype for Business ואפילו ישירות מכל דפדפן בפרוטוקול WebRTC!

שירות נגיש, פשוט ואינטואיטיבי

לזימון ועידה יכול מזמן הועידה לבחור בין זימון משתתפים מתוך ממשק אינטרנטי פשוט וקל לתפעול, מתוך יומן Outlook באמצעות תוסף, או לחלופין, להקים וועידת Ad-Hoc (מעכשיו לעכשיו) ולשלוח זימון מיידי למשתמשים חיצוניים או לחייג מתוך חדר הועידה למשתמשים רשומים.
לכל משתמש רשום מוקצה חשבון וידאו אישי וחדר ועידות וירטואלי משל עצמו הזמין כל העת לשימושו והוא יכול להגדיר בעצמו קוד מנחה עבורו וקוד למשתתפים, לנעול את החדר עד התחברות מזמן הועידה ועוד.

סמארטפון, טאבלט, מערכת ווידאו קונפרנס או מחשב ? מה שנוח

גמישות שירות הוועידות בענן מתבטאת ביכולת חיבור כל מכשיר לוועידה: מחשב, סמארטפון/טאבלט, מערכת ווידאו קונפרנס סטנדרטית בפרוטוקול H.323/SIP ואף משתתף טלפוני. כל משתמש יכול לבחור את צורת החיבור הנוחה והנגישה לו ביותר כאשר חווית המשתמש המתקבלת כוללת ווידאו, אודיו ושיתוף תוכן.
חיוג ממערכת ווידאו קונפרנס לשיחה הנו פשוט וקל כאשר קיימת גם האפשרות לרשום את המערכת לשירות הענן כאילו הייתה שלוחה/משתמש. רשימת אנשי הקשר של החברה תתעדכן אוטומטית בספר הטלפונים של מערכת הוידאו והליך החיוג למשתתפים אחרים הופך פשוט יותר. החיבור של המערכת לשירות מאובטח ונועד לעבודה מול חומת האש הארגונית, כך שישמור על חיבור מוצפן מבלי לאבד יכולות.
משתמשים בסמארטפון או טאבלט? קיימת אפליקציה לכל הפלטפורמות, כולל iOS ואנדרואיד.

חווית המשתמש נשמרת בכולן וגם אם משתמש עובר ממערכת הפעלה אחת לאחרת – אופן ההפעלה נשאר זהה.

ניתן גם לחבר מתוועדים המשתמשים ב- Skype for Business, כאשר חווית המשתמש בצד SfB נשמרת כאילו היו מחוברים לוועידת SfB. החיבור מול מערכת Skype for Business של המתוועדים החיצוניים נעשה באמצעות ועידן ישירות לחדר הועידה וללא תפעול כלשהו מצד הלקוח.

מעבר לענן

ועידן הטמיעה מספר כלים המאפשרים לפלטפורמת הועידה החדשה להכיל את כל הנדרש לנרשמים לשירות, כולל מענה לצורך שידור הוועידה ל-YouTube Live או לאתרי הזרמה אחרים. כך למשל, יכול ארגון לשדר הרצאה או הודעה לעובדים הניתנת לצפייה מכל מכשיר מבלי להקים מערך שידור מיוחד. כלי יעיל נוסף, הוא יכולת ההקלטה על גבי ענן הוועידות: פגישות חשובות, הדרכות וכדומה, ניתנות להקלטה ואף צפייה תוך ניהול פשוט של הרשאות גישה לתוכן המוקלט.
שירות נוסף בתשלום הנו רישום מערכת הווידאו קונפרנס הסטנדרטית לענן, רישום המערכת הופך אותה לשלוחה הזמינה למשתמשי הארגון כאשר החיבור לענן מאובטח. לאחר מכן ניתן לנהל את שימושי המערכת ואף לתזמן אותה לשיחות באמצעות שירות זה.

מיתוג מיתוג ומיתוג

רק חברות הרשומות לשירות יכולות לרכוש את הטמעת שירות הוועידות תחת הדומיין הפרטי שלהם. התוצאה היא פורטל כניסה לועידות עם דומיין החברה וכן כתובות הוידאו של המשתמשים במיתוג הפרטי.

מה לגבי IT ?

ועידן מקצה מגוון כלים עבור מחלקת ה- IT לטובת ניהול חכם ויעיל של שירות הוועידות שלה. כל לקוח מקבל גישת אדמינסטרטור ייעודית לו ובה יוכל לראות את נפח השיחות שנעשות בשירות ובחדרים השונים. ניתן לנהל ולנייד רישוי ממשתמש למשתמש, לסייע למשתתפי ועידות, כולל חיווי טכני מגוון עבור הועידות.
מה כולל השירות ?

  • חדר וירטואלי לכל משתמש רשום
  • חיבור של עד 50 משתתפים באותה וועידה
  • חשבון וידאו אישי לכל משתמש ההופך את המחשב האישי לתחנת קצה לוידאו
  • נפח שימושים ללא הגבלה בחדר הועידה
  • תמיכה בעברית ובאנגלית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
  • יכולת הקלטה של הוועידות בענן
  • יכולת הזרמה לYouTube Live ולחברות נוספות
  • תוסף אאוטלוק יעודי לזימון פגישות

 ניר רונן, מנכ"ל ועידן

"שירות הוידאו בענן המחודש שלנו מסיר את חסמי הכניסה של חברות לעולם הוידאו הארגוני. בקלות השימוש והתפעול האינטואיטיבי של משתמשי הקצה, במענה על מכשולים טכנולוגיים ובמחיר המשתלם.

בתשלום חודשי קבוע יכול בעל רישוי לקיים שיחות וידאו מרובות משתתפים ללא הגבלה, לזמן משתמשים אורחים בכל פלטפורמה שנוח להם ולקיים תקשורת שוטפת, אפקטיבית ואיכותית מול הלקוחות, הספקים, המשקיעים והעובדים בארץ ובעולם.

השירות חוסך לארגון את הצורך בהשקעות בתשתית, תשלומי תחזוקה שנתיים ובעיקר מאפשר שירות ללא דאגות. כל זאת בעזרת ממשק ניהול ידידותי הן למשתמש והן לאדמין החברה

הצטרפות לשירות תבטיח פתרון מתקדם ותקף לכל שינוי גם בעתיד וזמינות מיידית לכל נפח פעילות. מחדר וירטואלי בודד ועד מאות או אלפי חדרים בהתאם לגודל החברה.

מעולם לא היה כלכך פשוט להצטרף. מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן"

לפרטים נוספים לחצו כאן

 

מעניין? שתפו.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
עוד כתבות בנושא

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל