שינוי כיוון – תערוכת ISE עוברת לברצלונה

, AVmaster מגזין המולטימדיה

אפשר כבר להתחיל להתכונן, לפחות נפשית. תערוכת ISE, כנס ה-AV Pro הגדול של אירופה, עוברת דירה. ב-2019 וב-2020 היא תערך עדיין באמסטרדם, אבל ב-2021, ואחרי 16 שנים באמסטרדם, היא עוברת לבירת הכנסים ברצלונה. הכנס, שייערך בין 2-5 בפברואר 2021, יתמקם בגראן ויאה, אחד מאולמות הכנסים הגדולים יותר בקומפלקס האירועים והכנסים הענק פירה דה ברצלונה.

ההחלטה נפלה, כך מסבירים בעלות הבית של הכנס AVIXA ו-CEDIA, בעקבות קצב הגידול של הכנס. הכנס רושם מזה מספר שנים קצב גידול של כ-10% לשנה במספר המציגים והמבקרים כאחד, וזאת במקביל לתחזית של צמיחת השוק בכ-5% לשנה עד 2021. מכיוון שכך, ולאחר עבודת מחקר שבוצעה במשך כשנה, הבינו מנהלי האירוע שהאכסניה המסורתית באתר הכנסים RAI שבאמסטרדם לא תספיק כדי לאכלס את כל המגיעים לכנס.

"RAI ואמסטרדם סיפקו מיקום פנטסטי לכנס. הם היו שותפים נהדרים שתרמו להצלחת האירוע. אבל, הדרישה מצד המציגים, והמשך הגידול במספר המבקרים, הראו לנו ששטח התצוגה המוגבל יכול לסכן ולהציב בלמים להמשך ההתפחות של הכנס. למרות כל המאמצים שלנו, מדובר בבעיה שלא מצאנו שניתן לפתור אותה אם נישאר ב-RAI באמסטרדם", אמר מייק בלקמן, מנהל תפעולי של ISE שציין שב-ISE 2018 היו כ-81 אלף מבקרים כאשר עבור למעלה מרבע מהם זהו הביקור הראשון בתערוכה. המבקרים עברו בין דוכניהם של כ-1,300 מציגים שתפסו שטח נטו של כ-53,000 מטר-מרובע על פני 15 אולמות תצוגה.

גראן ויאה מציע 8 אולמות בשטח תצוגה כולל הגדול כמעט פי ארבעה מזה שמוצע ב-RAI ומסתכם בכ-200,000 מטר מרובע. הוא ממוקם קרוב לשדה התעופה בברצלונה, וגם נגיש מאוד מבחינת תחבורה ציבורית.

"המחשבה שהובילה אותנו להחלטה הזו הונעה מהתשוקה שלנו לשרת ולספק ערך לחברים, המבקרים והמציגים ב-ISE. אנחנו יכולים להשיג את היעדים שלנו טוב יותר באתר שיכול להתפתח יחד איתנו ולהמשיך לשקף את השוק בו אנחנו פועלים. אני שמח שיכולנו להגיע להחלטה הזו כבר עכשיו כדי להבטיח שהמעבר יהיה חלק", אמר דייויד לבוסקס, מנכ"ל AVIXA.

"לא רק שהאתר החדש הוא בית נפלא וחדשני לתצוגה שלנו, הוא גם ממוקם בברצלונה שהיא אחת הערים הכי תוססות ומרתקות באירופה. זו הבחירה המושלמת עבור תערוכה ותעשייה בצמיחה אשר מעודדת יצירתיות ומסחר", הוסיפה טאבת'ה אוקונור, הנשיאה הגלובלית ומנכ"לית CEDIA.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל