יום רביעי , אפריל 14 2021

שיתוף פעולה מנצח בין Logitech ו- Lenovo, ולא, אין קשר לקורונה

עם החיבור של לנובו לרשת ההפצה העוצמתית של בנדא, הפכו שני המותגים המובילים, Logitech ו- Lenovo, למכפיל כוח משמעותי עם ערך רב עבור לקוחות הקצה. ראיון מיוחד עם גיא אבן חן, מנהל החטיבה העסקית בבנדא. 

שיתוף פעולה מנצח בין Logitech ו- Lenovo, ולא, אין קשר לקורונה, AVmaster
צילום – יח"צ

אבן חן: "החיבור בין Logitech ו- Lenovo נולד עוד טרם הקורונה ומדובר בשיתוף פעולה גלובאלי. יחד עם זאת, הדרך שבה לקוחות מסתכלים על נושא ה- VC היום, מושפע בהחלט מהמציאות שהמגיפה יצרה, ואנו עומדים כעת מוכנים עם פתרון שמעמיק את היישום וההטמעה במציאות החדשה שנוצרה" אומר אבן חן ומוסיף: "לשם הדוגמא, אפשר לחשוב על מנכ"ל שהיה מספר שבועות בבית ובין אם רצה או לא, הוא נחשף לאופן שבו ילדיו מתפעלים שיחות ווידאו. המחשבה שעברה לו בראש היא שזה בעצם פשוט ואפילו יעיל אז איך אני מטמיע את זה אצלי בארגון?"

איך זה קרה

"Lenovo למעשה חיפשו שותף שמכיר את התחום וכמובן עם נוכחות בו, על מנת להיכנס לעולם הVC המקומי. באופן טבעי הם הגיעו לבנדא אשר מפיצה את מוצרי Logitech כבר שנים רבות ומאותו רגע הייתה כימיה הדדית שבאה לידי ביטוי גם ביצירת אסטרטגיה משותפת, וחוזה ההפצה הבלעדי נחתם בזריזות. לשמחתי, עוד קודם לכן, נחתם הסכם שיתוף פעולה בינלאומי בין היצרניות. היתרון המובהק בשיתוף הפעולה הזה הוא שכרגע יש לבנדא פתרונות מולטימדיה מלאים להפעלת חדרי VC ואם בעבר נאלצתי להפנות שותפים לקנות פתרונות UC CODEC במקומות אחרים, הרי שהיום בנדא יודעת להציע פתרון מלא ומודולרי."

האתגר הבא

"השותפים שלנו יודעים על שיתוף הפעולה ואנחנו עושים מאמצים להעביר את הבשורה גם אל לקוחות הקצה. לקוח הקצה יכול סוף סוף להיות חלק מהפרויקט מכיוון שדאגנו שכל התהליך אשר מתחיל באפיון הצרכים וממשיך להתקנה, הטמעה ומימוש, יהיה פשוט ומובן לכל, לצד מחיר הוגן מאוד. יחד עם זאת, אין שום שינוי בשיטות העבודה של בנדא ואנחנו שומרים על המשווקים והשותפים העסקיים שלנו.
אני מאמין שנראה יותר ויותר השפעות של השינוי התפיסתי שהביאה מגיפת הקורנה לתחום ה- VC. אני כבר רואה כיצד נציגים של לקוחות הקצה לוקחים את העניינים קדימה, בעיקר מאחר ונוצרה עבורם ההזדמנות ליישם חדרי ווידאו באמצעות פתרונות קלים ופשוטים לתפעול, ללא צורך בידע טכני מוקדם ורחב."

חזון אישי

"באופן אישי, חוויתי גדילה וצמיחה של התחום בשנותיי בבנדא כאשר לאורך כל התקופה זכיתי לראות איך Logitech מתפתחת ונותנת "פייט" לשחקניות ותיקות יותר. כיום Logitech נמצאת בראש הפירמידה עם פתרונות מקצועיים, קלים ונוחים לתפעול ותחזוקה ולא פחות חשוב – משתלמים.
מתוך התפקיד שלי, אעשה את המאמץ המרבי שבנדא תהיה "הסופרמרקט" הגדול בישראל לכל תחום ה- VC. אם בעבר חדרי הישיבות הסתכמו בשניים או שלושה חדרים גדולים בכל ארגון, הרי שכיום התמונה השתנתה ואנחנו רואים מספר רב של חדרי ישבות קטנים יותר אשר מפוזרים בחללי הארגון. עם הפתרון המשולב של מוצרי Logitech המחוברים ל UC CODEC שמגיע מחברה בעלת שם עולמי כמו Lenovo, נוכל להביא בשורה אמיתית ללקוח הסופי ולהגדיל את נתח השוק בישראל."

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל