יום ראשון , אפריל 11 2021

שקוף זה לא תמיד רע – טכנולוגיית ה OLED השקופה של LG משנה את העולם

תערוכת CES הקרובה תהיה אמנם דיגיטלית/וירטואלית, אבל זה לא ימנע מהחברות הקבועות כמעט להציג את מרכולתן החדשה, וכמו תמיד, חטיבת התצוגה של LG מביאה ג'וקר, והפעם – יכולות תצוגת ה-OLED השקוף שלה ושלל האפשרויות השונות בהן ניתן להשתמש בה.

שקוף זה לא תמיד רע – טכנולוגיית ה OLED השקופה של LG משנה את העולם, AVmaster
תמונה - LG

את החלק העיקרי של ההצגה יגנוב מסך 55 אינץ', שקוף כאמור, שיוצג בכמה אפשרויות שימוש, כולל עם בסיס המכיל רמקולים ורמת שקיפות גדולה עד פי ארבע מאשר בעבר.

בין התרחישים השונים שתציג החברה ניתן יהיה למצוא שילוב של מסך בגודל 55 אינץ' במסעדה לטובת הצגת מידע באופן ברור אבל כזה שעושה תיאבון, וכמובן עם האפשרות לשמור על קשר עם מי שיושב מהצד השני של השולחן. אפשר אפילו לראות כיצד השף מכין את האוכל, וזאת תוך כדי שצופים בסרטונים כדי להעביר את הזמן עד להגשה. 

תרחיש אחר יראה כיצד התצוגה יכולה להחליף חלון ברכבת, או לפחות את חלקו. בזמן שניתן לראות את הנוף החולף, במקביל אפשר לקבל מידע כזה או אחר לגבי הנסיעה, כמו מועד ההגעה, היכן להחליף רכבת ויש להניח שגם פרסומות שונות.

"תצוגה OLED שקופה היא טכנולוגיה אשר לוקחת למקסימום את היתרונות של ה OLED וניתן לעשות מה מגוון שימושים בחיי היומיום שלנו החל מחנויות, קניונים וחללי פנים אדריכליים וכלה ברכבים אוטונומיים, רכבות, רכבת תחתית וכלי טיס", אמר פארק ג'ונג-סון, סגן נשיא בכיר וראש היחידה העסקית המסחרית בחטיבת התצוגה של LG. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל