גרסה חדשה ומעודכנת של Moverio, משקפי המציאות הרבודה של חברת Epson

Epson בהשקפה שונה על ISE

המציאות הרבודה, גרסה חדשה ומעודכנת של Moverio, משקפי המציאות הרבודה של חברת Epson, AVmaster מגזין המולטימדיהבמהלך תערוכת ISE האחרונה הכריזה Epson על הגרסה העדכנית של משקפי המציאות הרבודה Moverio – BT-350, המעוצבות ליישומים מסחריים ואומנותיים באמצעותן ניתן להחיות מיצגים כדוגמת דינוזאורים או פסלים לטובת אטרקציה גדולה ומעניינת יותר עבור המבקרים או הלקוחות.

השימוש במשקפיים תוכנן להיות פשוט ועמיד כך שיאפשר מצד אחד חווית תוכן ייחודי מעבר לחוויות מציאות רבודה המתקבלות על ידי שימוש בסמארטפונים או טאבלטים בסיורי מוזיאונים. הטכנולוגיה החדשנית המיושמת במשקפיים מאפשרת ליישם תוכן רבוד המשודר בהן על גבי מיצגים בעולם האמיתי ועדיין לאפשר לחובש אותן להתמצא במרחב בו הוא נמצא.

וואלרי ריפהאוד-קנגלוסי (Valerie Riffaud-Cangelosi), ראש פיתוח שווקים חדשים באפסון אירופה אמרה: "העיצוב ונוחות החבישה הם המפתח, ה-BT-350 מעוצבים עם מיקוד על יישומים מסחריים. המשקפיים עמידות ונוחות ועוצבו כך שמספר רב של מבקרים יוכלו לחבוש אותן פעם אחר פעם, לאורך זמן ולכל גודל פנים, גם לאלו החובשים משקפיים. עיצובן המיוחד נוצר באמצעות משוב מלקוחות ופרויקטים בהם השתמשנו בדגמים ישנים מסדרת Moverio כאשר התוצאה היא משקפיים בהתאמה מהירה, הודות לאביזרים ואפשרויות אשר יצרנו בעבורם."

סוללת ה-BT-350 מחזיקה עד 6 שעות כך שלחובשים אותה יש מספיק זמן ליהנות ממיצגים וחוויות ארוכות, כלקח מהשימוש עד כה נוספה אפשרות לנעילה של יחידת הפיקוד שלהם כך שמבקרים אינם יכולים "לשחק" בהם. אביזרי קישוריות שונים אשר הוטמעו במשקפיים כוללים Bluetooth, WiFi, Miracast וחיישני תנועה. המשקפיים החכמות יכולות לשדר גם תוכן תלת ממדי ואף לזהות עצם הניצב מול מבקר באמצעות זוג מצלמות מובנות במשקף.

מאפיינים נוספים:

  • מסך Epson מסוג Si-OLED
  • רזולוציה 720p
  • משקף הניתן לכיוון ואף התאמה לחבישה על גבי משקפי ראיה
  • מגוון חיישנים מובנים הכוללים מצלמת 5 מגהפיקסל, ג'יירוסקופ, מד האצה, מצפן, ג'י פי אס, תאורת אווירה ומיקרוסקופ
  • מעבד Intel® Atom x5 1.44GHz מרובע ליבות
  • זיכרון פנימי בנפח 16 ג'יגה בעל יכולת הרחבה עד ל-32 ג'יגה
  • מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד 5.1
  • מותאם לחבישה בתוך ומחוץ למבנים
  • בעל תקן עמידות ברמה IPX2

צפו בסיקור של משקפי Moverio במהלך תערוכת ISE 2017

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל