בית משפט הולנדי אישר לחברת Barco להחרים מוצרים של חברת KanexPro במהלך תערוכת ISE

חברת Barco החרימה העתקי ClickShare בתערוכת ISE

ביום בו נפתחה תערוכת ISE 2017, חתם שופט הולנדי על צו המאשר לחברת Barco להחרים את כל מוצרי המצגות האלחוטיות המוצגים על ידי חברת KanexPro האמריקאית בתערוכה כאשר בפתיחת התערוכה ניגש פקיד הוצאה לפועל לדוכן KanexPro עם הצו והחרים את כלל מוצרי KanexPro אשר לטענת Barco פוגעים בזכויות היוצרים שלה, וזאת על מנת להציגם כהוכחות בתביעת הפרת פטנטים.

המוצר המועתק הנו ClickShare, פתרון אלחוטי לשידור תכנים מהמחשב הנייד. פתרון זה הוצג לראשונה באפריל 2012 ונרשם כפטנט, מאז הורחבה משפחת המוצרים הזו ואף גרפה מספר פרסים וביניהם InAVation Awards בשנים 2013 ו-2014.

barco, בית משפט הולנדי אישר לחברת Barco להחרים מוצרים של חברת KanexPro במהלך תערוכת ISE, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

כאמור חברת Barco תשתמש ביחידות המוחרמות מהתערוכה כראיות להפרת זכויות פטנט רשום בתביעתה נגד KanexPro אשר תיערך בהולנד, בארה"ב ובשטחי שיפוט נוספים בהם הפיצה חברת KanexPro את המוצר המועתק לטענתה של ברקו. חברת Barco הודיעה גם כי תעקוב מקרוב אחרי הפרות פטנט אפשריות באירופה, ביבשת אמריקה ואסיה ותנקוט בצעדי מנע להגן על זכויות היוצרים של מוצריה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל