תיקון עצמאי עם הפעלה וכיבוי מתוזמנים בהתקני PoE בעדכון קושחה למתגים של לוקסול

, AVmaster מגזין המולטימדיה
המתגים של לוקסול, מעכשיו עם תיקון אוטומטי והפעלה/כיבוי מתוזמנים (תמונה: Luxul)

 

לוקסול (Luxul), יצרנית מתגי הרשת המיועדים לבניית פתרונות בידי אינטגרטורים בשוק ה-proAV, הכריזה על עדכון קושחה עבור מתגי הרשת המובילים שלה בסדרות AMS ו-XPS שמביא יכולות חדשות, ובעיקר תמיכה במנגנון תיקון עצמאי של התקני קצה.

החברה, שאף שיצאה לקמפיין קצר בשם 4-1-1-1 על שם עדכון הקושחה שמספרו 4.1.1.1 ממנו והלאה הקושחה כבר תכיל את התכונות החדשות, מספרת כי מעבר לתיקון האוטומטי יוכלו האינטגרטורים גם לשלב לוח זמנים שיאפשר כיבוי והפעלה של התקני הקצה בהתאם לבקשות הלקוח, ולאו דווקא בסופי שבוע, וכולל אפילו אמצעי תאורה.

האפשרות להפעיל ולכבות התקני קצה מכונה לפי לוקסול PoE Schelduling, אבל כאמור התכונה העיקרית החדשה היא Auto-Recovery – תכונה המאפשרת התאוששות אוטומטית של התקני קצה במקרה של תקלה שגורמת לכיבוי שלהם או משבשת את תגובתם. לפי החברה, לאחר העדכון המערכת תזהה, לדוגמה, שמצלמת אבטחה לא מתפקדת ותפעיל אותה מחדש לבדה, אפילו בלי להוציא התראה לאנשי התחזוקה, אם כי כן עם רישום ביומן האירועים.

שתי התכונות החדשות זמינות עבור מתגים והתקני קצה בחיבור PoE לרשת, והם אמורים להקל, כפי שניתן להבין, על המשתמשים ועל המתחזקים כאחד. החברה גם מתכוונת להשיק במהלך 2019 עוד מספר מתגים חדשים שכבר יציעו את התכונות הללו.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל