ארגון Infocomm הוציא עדכון לתקן אחידות כיסוי אודיו (ACU)

Infocomm הוציאה עדכון לתקן ACU

תקן ה-ACU או בהרחבה Audio Coverage Uniformity (אחידות כיסוי אודיו) פותח בשת"פ עם Infocomm לראשונה בשנת 2009 במטרה לספק מענה לכיסוי שמע בסביבות סגורות כאשר העדכון האחרון נועד להרחיבו לאזורי האזנה נוספים.

במה מדובר? ניתן לאפיין ביצועי מערכת שמע לפי מספר קריטריונים הכוללים אחידות כיסוי, איזון צלילי, עקביות, הגברה לפני היזון חוזר ורמת לחץ סאונד מקסימלית. תקן ה-ACU מתמקד באחידות כיסוי במקרי הגעת אנרגיה מוקדמת של מערכת שמע לאזורי האזנה. תכנון אידיאלי של מערכת שמע מאפשר לכלל המאזינים לשמוע תוכן משוכפל בערך באותה רמת דחיסה עצמאית למיקומו של המאזין באזור מיועד. תקן הביצוע יוצר תהליך למדידה ואמצעי לסיווג אחידות הכיסוי.

, ארגון Infocomm הוציא עדכון לתקן אחידות כיסוי אודיו (ACU), AVmaster מגזין המולטימדיה

"התקן העדכני מנצל את פלטפורמות המדידה המשופרות, המאפשרות למשתמש להבין טוב יותר את תפקוד המערכת, בכך נפתחת הדלת לחווית משתמש טובה יותר", כך מסרה אן בריגידה (Ann Brigida), מנהלת תקנים ב-Infocomm International. היא הוסיפה כי באמצעות התקן "תתקבל עקביות גדולה יותר בתוצאות ובדוחות וזמן המדידות בשטח יפחת".

"זהו השכתוב הראשון של התקן" כך מסר תום מאלינס (Thom Mullins), מנחה צוות משימה ויועץ בכיר ל-Affiliated Engineers Inc. "מטרותינו היו יצירת תקן קל להטמעה, לשמור על עדכנותו מול שיטות ומערכות המדידה העדכניות, לספק אמצעי כימות לביצועי חדר או מערכת באופן פשוט ולבסס את התקן על נתונים מוצקים והבנת התפישה האנושית. אני מאמין כי השגנו את היעדים הללו ואנו ממתינים בשקיקה לתגובות ולהטמעתו בתעשייה".

התקן יהפוך זמין בקרוב ב-Infocomm.org/standards. הוא מוצע בחינם לחברי Infocomm. בנוסף, Infocomm תפרסם מדריכי תכנון ומדריכי שטח לסייע למקצוענים בהטמעת התקן.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל