4 פתרונות קירות וידאו המרשימים בעולם

על פי מחקרי שוק עדכניים צפוי שוק השילוט הדיגיטלי להמשיך במגמת הצמיחה עם עלייה מסכום של קרוב ל15 מיליארד דולר בשנת 2015 ל-22 מיליארד בשנת 2020, נתון מדהים כשלעצמו.

בתוך שוק זה מתבלטים בססגוניותם פתרונות קירות הוידאו אשר משמשים למגוון מטרות: פרסום, קמעונאות, שידור, אינפורמציה, אמנות, אווירה, הדרכה, יצירת חוויה ועוד. קירות הוידאו מוכרים לנו החל משנות ה-80, אולם התחרות וההתפתחות הטכנולוגית – חומרה ותוכנה, אשר הביאו לירידה במחיריהם של הפתרונות הללו מאפשרים כיום יותר מתמיד תצוגה מתקדמת ומרהיבה אשר שוברת שיאים חדשים של חדשנות, יצירתיות וגמישות וכל זה בעלויות נמוכות מאי פעם.

ייחודם של קירות הוידאו הוא בתשומת הלב הרב שהם מושכים. אין בהכרח מדובר בגודל אלא באפשרות להציג באופן איכותי, דינמי ומרהיב אשר לעיתים מתעלה אף על המסר אותו הוא מתיימר להעביר.

דוגמא ראשונה היא קיר וידאו מדהים שהוקם לטובת ועידת פורום 20 הכלכלות הגדולות בעולם (G-20) אשר נערכה בשנת 2013 בסנט פטרסבורג, רוסיה. התצוגה הורכבה מכ-100 מסכים המחוברים ביניהם אשר יצרו לוח ענק ברוחב של 10.2 מטר ואורך של 5.8 מטר בו הוצגו תכני וידאו בשידור חי, תמונות ותוכן טקסטואלי במספר שפות.

, 4 פתרונות קירות וידאו המרשימים בעולם, AVmaster מגזין המולטימדיה

קיר וידאו מרהיב נוסף אשר הוקם במרכז החדשנות (Innovation Center) של תאגיד ג'נרל אלקטריק באונטריו, קנדה, מאפשר ללקוחות לחוות ולהתחבר בצורה בלתי אמצעית למידע ולכלי ניהול האנרגיה המפותחים במקום. הקיר המפותל המורכב מפאנלים רבים בטכנולוגיית LPD הינו ברוחב של 18.3 מטר וגובה של 2.1 מטרים.

קיר הוידאו הענק במרכז הכנסים והאירועים Suntec בסינגפור מורכב מ-660 מסכי LED שטוחים אשר מציגים תוכן דינמי במהלך 16 שעות ביממה. הקיר, באורך של כ-15 מטרים ורוחב של 60 מטרים, זכה בזמנו על ידי "גינס" בתואר "קיר ה-HD הגדול בעולם". בקיר מוטמעות אפשרויות אינטראקטיביות, הכוללות חיישני תנועה ומערכות שונות לזיהוי וסריקה.

הלובי המערבי של מלון Cosmopolitan בלאס וגאס הוא חלל קינטי המורכב מ-8 עמודי ענק המכוסים במראות ובמסכי LCD: מעל 380 מסכים המורכבים על גבי עמודים ו-26 מסכים מאחורי דלפק הקבלה יוצרים פלטפורמה גמישה וניתנת להתאמה, אשר מספקת חוויה דיגיטאלית יוצאת דופן של אמנות אבסטרקטית בלובי המלון. הקיר המרהיב משך את דמיונה של יוקו אונו בעת ביקורה במקום והיא יצרה עבורו תצוגת וידאו בשם "Imagine Peace" המלווה בשיריו האחרונים של ג'ון לנון.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל