תחום השילוט הדיגיטלי צומח ומביא איתו מימושים חדשים, הצעות ליישום ופתרונות ייעודיים לתעשיות מגוונות יותר מאי פעם, והעתיד נראה מבטיח. עכשיו מגיע האתגר האמיתי – ההטמעה.

המגמות העולמיות משתקות תחומים מסוימים ומעצימות אחרים, תחום השילוט הדיגיטלי זוכה לעדנה בעידן הנוכחי, עם שפע של פתרונות וחדשנות אבל בסוף, בקצה, יש מפעיל שהשחקניות מבקשות "ליידד" את השליטה בממשק הניהול, להקל על עדכוני המערכת ולאפשר לפרסומות, לתפריטים, למבצעים ושאר המידע להיות נוכחים ביעילות המקסימלית.

יצירה, עיצוב וניהול באמצעות ממשק אחד

צמיחת תחום השילוט הדיגיטלי לא נעלמה מעיניהם של צוותי סמסונג, שהעלו למגרש את פלטפורמת ה-VXT שהן ראשי תיבות של Visual eXperience Transformation. מדובר בפלטפורמה המשווקת במודל SAAS המאפשרת ליצור, לעדכן ולשלוט בתוכן ללא עדכונים ידניים או הגדרות מורכבות, ומה שמייחד אותה הוא תפיסת ה-all-in-one שלה, המורכבת משלושה מודולים: VXT CMS, VXT Canvas ו-VXT Players. 

השילוב בין המודולים מאפשר ליצור תוכן ולשלוט במסך בקלות חסרת תקדים; מניהול רשימות השמעה ולוחות זמנים ועד ליצירת ויזואליה מדהימה עם תבניות ווידג'טים הניתנים בהתאמה אישית תוך מתן הגמישות לניהול מספר/מנות של מסכים, מערכת הרשאות יעילה וממשק ניהול חדשני. כבר לא צריך רקע טכני על מנת להפגין את היצירתיות.

הכל פתוח (ובטוח)

הפתרון משלב תוכן ומומחיות של מערכות של צד שלישי, מפתחי תוכנה ושותפי תוכן בכדי לספק למשתמשים גישה למגוון רחב עוד יותר של תכנים שיתנו מענה למספר רחב של סקטורים. "בנק" של תבניות ופיסות תוכן שישרתו את מיישמי ה VXT, הנה מספר דוגמאות: 

VXT Art יאפשר גישה לספרייה מגוונת של יצירות אמנות ותמונות. העתיד עתיר תוכן "מוזיאוני" ואמנות גלריות שיזלוג למשרדים, לובאים, מסעדות ועוד.

Link My POS (מבית Wisar Digital) יאפשר משיכת נתוני מוצרים ממערכות Point Of Sale באמצעות VXT Canvas וישפר את היעילות הכוללת על ידי חיסכון בהקלדת נתונים. 

Ngine Real Estate שפותח בשותפות עם Ngine Networks מאפשר להציג נכסים למכירה או להשכרה על ידי שימוש ב-VXT בעת חיבור מוגדר בכדי לוותר על הזנה חוזרת של נתונים. 

Ngine Automotive שפותח בשיתוף Ngine Networks, מאפשר לרשום מכוניות, אופניים וסירות למכירה או להשכרה על ידי חיבור ישיר לתצוגות עסקיות ופרסום ברשתות החברתיות.

סמסונג VXT (קרדיט - אתר סמסונג)

קל למשתמש - קל ל IT

הפלטפורמה מייעלת את פריסת ועדכון התוכנה באמצעות שיוך ישיר לענן, מה שמבטל את התהליך המסורבל של עדכונים ידניים. גם רישום המכשירים מתבצע מול אותו ענן באמצעות קוד התאמה בן 6 ספרות המאפשר הגדרה מהירה ומאובטחת.

עתיד הקמעונאות, האירוח, המזון והמשקאות וכמובן המגזרים הארגוני והיצרני, המבקשים ליהנות מיכולות השילוט הדיגיטלי, דורש תפעול קל ופשוט. כזה שיאפשר לנו לפגוש הרבה פחות מסכי שילוט דיגיטלי כבויים (או כחולים) בלובי של בנין המשרדים או בהמתנה לרופא בקופת החולים. 

הארכיטקטורה המודולרית המתקדמת של ה- VXT נועדה למנוע (או לפחות למזער) כשלים פוטנציאליים ולהגיב ביעילות ובמהירות כשהם מתרחשים, והיא תזהה מגוון תקלות פוטנציאליות כמו שינויי טמפרטורה קיצוניים או חוסר יציבות של הרשת ותשלח חיווי למשתמשים שהוגדרו לקבלו על מנת שאלה יוכלו לבצע פעולות מנע (או להאיץ את זמן ההתאוששות).

תמונה ראשית – סמסונג

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG