שבת , אפריל 17 2021

5 דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים שרת אחסון ארגוני

בעולם העסקי המתקדם במהירות, אנו נדרשים לקבל בכל יום החלטות קריטיות עבור הארגון שלנו, החלטות שיש להן השפעות על התוצאות והיעדים המסחריים שלנו. בחירת שרת קבצים ארגוני, מוצר חיוני עבור כל ארגון בכל גודל, היא אחת מהן. מה עושים עם ההיצע הגדול וריבוי הטכנולוגיות? בדיוק לשם כך הכנו עבורכם 5 טיפים ברורים ופשוטים שיעשו לכם סדר בבלאגן. מאמר מומחה מאת גיא אבן חן, מנהל החטיבה העסקית בחברת בנדא, היבואנית הרשמית של Synology בישראל

5 דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים שרת אחסון ארגוני, AVmaster
גיא אבן חן (צילום - פרטי)

גם אנשי ה- IT הם בני אדם

ואם נוכל להפוך את החיים שלהם לקלים יותר, אז למה לא? שרת קבצים עם ממשק קל לשימוש, במקום אחד הדורש למידה וניהול מורכבים, יקל עליהם במידה רבה. ניתן למצוא היום לא מעט שרתי קבצים עם ממשק גרפי ההופך את פעולת האינטגרציה לקלה ופשוטה במיוחד. 

עובד טוב הוא עובד שטוב לו

ועובד שטוב לו הוא, פעמים רבות, עובד שקל לו. שרת קבצים המאפשר גישה קלה ונוחה לקבצים, בכל זמן ומכל מקום, יעלה את הפרודוקטיביות של העובדים ויגרום להם בהכרח להתעסק בעיקר. הפתרון הטוב ביותר, בהקשר זה, הוא פתרון המשלב שיתוף רשת מסורתי עם קיצורי דרך ממופים, שיאפשרו לכולם למצוא את מה שהם צריכים, גם אם אינם אנשי IT, ויאפשר שימוש ממחשבים, מכשירים ניידים ודפדפן אינטרנט, באופן שיאפשר גם סנכרון ממספר מכשירים, במשרד ומחוצה לו. 

5 דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים שרת אחסון ארגוני, AVmaster
פתרון ה Synology NAS RS2418
5 דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים שרת אחסון ארגוני, AVmaster
פתרון ה Synology NAS DS2415

שירות עצמי הוא העתיד

להיקף התמיכה שנדרש צוות ה- IT להעניק לעובדים בארגון יש השפעה לא מעטה על התפקוד שלו. בארגון גדול עם משתמשים מרובים, צוות ה- IT עלול למצוא את עצמו פעמים רבות עסוק ללא הפסקה בפתרון בעיות ומתן שירות, רק בכדי לסייע לעובדים במשימות פשוטות. שרת קבצים עסקיים המאפשר לעובדים להתמודד בבטחה עם מרבית המשימות בעצמם יהווה פתרון לאתגר זה ויאפשר להם להתנהל בעצמם עם סוגיות לא מעטות, ביניהן שינוי סיסמאות ושחזור קבצים. 

הגיבוי כבר בפנים

גיבוי קל, פשוט, נוח ובטוח, חייב להיות שיקול מרכזי בבחירת שרת אחסון. בכדי להיות בטוחים במאת האחוזים, מומלץ להקפיד על שיטת אחסון "1-2-3", הכוללת גם גיבוי בשרת מרוחק, מחוץ לארגון. שרת קבצים מבוסס תוכנה יציע לרוב תוכנה מובנית לגיבוי מרוחק, בענן, מה שיהפוך את האינטגרציה לטובה ובטוחה ויאפשר לכם לישון בשקט.

5 דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים שרת אחסון ארגוני, AVmaster

הישארו מעודכנים

העולם העסקי עובד מהר. הטכנולוגיה חייבת לתמוך בו ולספק לו את הבסיס לתוצאות עסקיות. הקפידו לבחור שרת אחסון קבצים שמקבל באופן תדיר עדכוני תוכנה ועדכוני אבטחה אוטומטיים, כאלה שישאירו אתכם תמיד מוכנים לאתגרים העסקיים שלכם ולעולם לא יעכבו אתכם מלהגיע ליעדים שהצבתם, תוך כדי שמירה על ניהול משאבים יעיל ועל גמישות עסקית מרבית. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל