יום שישי , דצמבר 3 2021

אנקור תשיק בתחילת החודש הבא את הפלטפורמה החדשה שלה AnchorLink

אנקור תשיק בתחילת מרץ את פלטפורמת הכריזה האלחוטית החדשה שתפעל בטווח התדרים 1.9 גיגה-הרץ במקום הטווח העמוס של 500 מגה-הרץ

אנקור תשיק בתחילת החודש הבא את הפלטפורמה החדשה שלה AnchorLink, AVmaster
תדר אלחוטי חדש, מרחק יותר גדול ויותר שליטה. AnchorLink (צילום: יח"צ)

 

אנקור (Anchor), אם לא תהיינה תקלות של הרגע האחרון, תשיק בתחילת מרץ את פלטפורמת הכריזה האלחוטית החדשה שלה AnchorLink. הפלטפורמה החדשה מציעה כמה וכמה חידושים מעניינים כשהבולט ביניהם הוא ככל הנראה מעבר משימוש ברצועת התדרים של 500 מגה-הרץ לרצועת 1.9 גיגה-הרץ. השינוי הזה, בפני עצמו, אמור לפי החברה לספק מערכות אודיו שעובדות באופן אלחוטי אמין יותר, והוא מבוצע בהתאם למשוב שקיבלה מלקוחות וכן מהשינויים המתרחשים בשוק.

רצועת התדרים החדשה פחות מאוכלסת מרצועת ה-500 מגה-הרץ ולכן באופן מעשי כמות הפרעות האפשרויות תרד באופן משמעותי. בנוסף, ובזכות היכולת לפעול במצב מיטבי שנקי בכלל מהפרעות, המערכות שיכללו את הפלטפורמה החדשה, כולל מיקרופונים וערכות חגורה, יוכלו לעבוד במרחק של עד 100 מטר. מעבר לכך הפלטפורמה החדשה תדרוש צימוד מחדש חד פעמי. לאחר מכן, בכל פעם שמערכת הכריזה תופעל במקביל להתקן הקצה האלחוטי, הצימוד יבוצע באופן אוטומטי ומיידי.

חידוש אחר שיוצע עם הפלטפורמה החדשה, יהיה האפשרות לחבר צמד מיקרופונים, ואף יותר, למקלט אחד. ניתן יהיה לחבר בו זמנית כל מערכת שתסומן ב-U2 לשני מיקרופונים אלחוטיים, ועד ארבעה במקרה של מערכת שמסומנת ב-U4. המיקרופונים החדשים גם יכילו כפתורים לשינוי עוצמת הקול ולהשתקה.

הפלטפורמה החדשה, כאמור, תושק בתחילת החודש ובאנקור מבטיחים תכונות ויכולות נוספות לאחר שהיא תשוחרר לשוק. היא תהיה זמינה כשדרוג עבור מספר מערכות כריזה כולל BigFoot ,Beacon ,MiniVox ואחרות.

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל