יום שני , מרץ 8 2021

AV ואבטחת מידע – עולמות משתלבים

טכנולוגיות AV ממשיכות להתקדם ולהשתדרג, והדאגה המרכזית (והמוצדקת) של כל ארגון, משרד או חברה המשלבים טכנולוגיות מתקדמות היא בנושא אבטחת המידע, שכן שילוב פתרונות חכמים עלול להוביל לפרצות אבטחה. מספר חברות מציעות פתרונות התומכים במנגנונים סטנדרטיים מקובלים בעולמות אבטחת המידע וביניהם Crestron הנחשבת למובילה בתחום.

AV ואבטחת מידע – עולמות משתלבים, AVmaster
תמונה - Crestron

אילו איומים קיימים, ואיך מתמודדים איתם?

טכנולוגיות AV ופתרונות הפצת תוכן מהווים מטרה קלה ביותר עבור כל המעוניין בתקיפת הרשת, וכידוע לנו – לצערנו, לא חסרים פולשים או תוקפים המעוניינים בכך. יישום פתרונות אבטחת מידע נדרש בין אם להגנה מפני התקפות בכדי לשמור על פרטים אישיים של לקוחות, שמירת מידע חסוי של הארגון ובין אם פשוט לשמור על סביבת עבודה שוטפת ומתפקדת ללא הפרעות, כאשר לגורמים התוקפים יכולות להיות מטרות וסיבות שונות למתקפה. 

ההתמודדות היא דרך מודעות, ניסיון ויכולת. בבחירת אינטגרטור לעבוד מולו חשוב לבחור בגורם עם מודעות וידע בנושא אבטחת המידע, על מנת שיחד ניתן יהיה לבחור את הפתרונות המתאימים ביותר, וכמובן לבחור בציוד שתומך ביכולות מקובלות של אבטחת מידע.

אינטגרטור מקצועי יוביל לפתרון שישתלב בצורה האפקטיבית ביותר – מצד אחד – מערכת שתאפשר הפצת תוכן ברמה הגבוהה  ומן הצד השני תהיה בעלת יכולות תמיכה במנגנונים של אבטחת מידע, ותעמוד בסטנדרטים של אבטחת המידע של הארגון.

האיומים על אבטחת המידע של הרשת יכולים להיות מגוונים:

  • הצטרפות אנונימית לשיחות או פגישות וידאו,.
  •  הקלטת התוכן ללא ידיעת המנהל.
  • השתלטות על מצלמות, מיקרופונים וכד'.
  • הפצת תוכן 'חיצוני' במכשירי החברה, וידאו ועוד.
  • ליצור עוד פרצות אבטחה ברשת, על מנת לאפשר לעוד פולשים להיכנס ולפגוע בארגון.
 

ככל שהטכנולוגיות מתקדמות כך גם האקרים ופולשים נהיים מתקדמים ומאתגרים יותר להתמודדות, ולכן מערכות ה-AV והפתרונות המיושמים חייבים וצריכים לעמוד באותם הסטנדרטים.

הפתרונות של Crestron – ללא פשרות

Crestron ידועה כספקית מובילה בתחום פתרונות AV מתקדמים מזה שנים רבות, עם פתרונות פורצי דרך לאורך השנים. בשנים האחרונות, סביבות ושיטות העבודה השתנו, השוק דורש ממשקי שליטה פשוטים, כולל שליטה מרחוק, הגדרה פשוטה וכד'. ב-Crestron פיתחו ושילבו התאמות ופתרונות לכל צורך ולכל תקציב, ללא פשרות באיכות ההפצה ובקלות ההתקנה. המעבר ממערכות מבודדות ובעלות חיבורים יעודיים למערכות מבוססות תשתית IP המותאמות לעולם החדש, הובילו לאתגרים חדשים בתחום אבטחת המידע.

Crestron מחויבת לרף הגבוה ביותר באבטחת המידע וממנפת את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בתחום, תוך הקפדה לשלב את התמיכה במנגנונים הללו עד כמה שניתן לאורך כל קו המוצרים.

לסיכום, העולם החדש מאפשר יצירת סביבות עבודה אפקטיביות ויעילות על אף הקשיים ומן הצד השני, מוסיף אתגרים חדשים בתחום אבטחת המידע. החיבור בין ה-AV ל-IT הושלם למעשה ובכל הטמעה של מערכת AV אנו נדרשים ליישם פתרון שיאפשר למנוע פרצות ובכך להבטיח כי העבודה השוטפת של החברה או הלימודים באוניברסיטה או המוסד החינוכי לא נפגעים.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל