שבת , דצמבר 4 2021

אסטרטגיית AV Over IT של קרמר באינפוקום 2017

קרמר אלקטרוניקה, ממייסדות תעשיית ה-Pro AV, ממשיכה לחזק את מעמדה כחלוצה בתחום עם קו אסטרטגי המתמקד במיזוג התחומים של AV ו-IT. קרמר הייתה מהיצרניות הראשונות שזיהו מראש תהליך זה, מה  שאיפשר לחברה להתאים את מוצריה ופתרונותיה לצרכים והאתגרים החדשים של השוק. הקו המנחה של ראייה אסטרטגית זו הוא הנגשת תחום ה-AV  לאנשי ה-IT.

אסטרטגיית AV Over IT של קרמר באינפוקום 2017, AVmaster
Kramer Electronics' booth at Infocomm 2017

"אסטרטגיית החברה מתמקדת בשני מישורים" הסביר רביב קרמר, משנה למנכ"ל בקרמר אלקטרוניקה: "המישור הראשון בו החברה פועלת מתמקד בהבנה כי אחריות התפעול על מערכות AV בארגונים עבר למחלקות ה-IT. כיום, מערכות AV צריכות להיות בעלות מאפיינים זהים לאלו של מערכות IT – פשוטות להתקנה ומאפשרות מתן תמיכה ותחזוקה שוטפת גם מרחוק. לא צריך להיות כל הבדל בין מערכת הטלפוניה ודואר אלקטרוני למערכת AV מותקנת ", הוא הוסיף כי "אם מערכת הדוא"ל של הארגון מושבתת, מחלקת ה-IT צריכה לאתר את התקלה במהירות ולתת מענה מידי. בעינינו, אותה צורת עבודה נכונה גם למערכות AV".

 

כיום מתגברת ההבנה כי גם סביבות ה-AV המחוברות לתשתיות הארגוניות עלולות להוות נקודת כשל באבטחת מידע. קרמר זיהתה את האתגרים הצפויים בתחום ובהתאם דואגת לספק מגוון פתרונות מאובטחים כנגד איומי סייבר פוטנציאליים להתקנות חדשות כמו גם אפשרויות להוספת מעטפת הגנה להתקנות קיימות באופן פשוט וקל. ניתן לבחור בין מוצרים מבוססי חומרה או תוכנה כאשר כלל ההיצע עומד בתקני אבטחת מידע הנפוצים בארגונים.

"המישור המקביל בו החברה עובדת, מתייחס לנאמנות הבלתי מתפשרת שלנו לאנשי ה-AV אשר שותפים לפועלנו כבר קרוב לארבעה עשורים", הוסיף קרמר. "אנו מבינים את שוק ה-AV, אך יותר מכך אנו מבינים את אנשי ה-AV והאתגרים העומדים בפתחם".

השותפות של קרמר ולקוחותיה תעלה שלב נוסף כאשר בהמשך השנה תושק "Kramer Academy". מדובר בפלטפורמה אשר תתמוך באנשי ה-AV  וה-IT על ידי מערך הדרכות והסמכות כולל שיתמקד, בין השאר, בטכנולוגיות ומתודולוגיות עבודה נפוצות של עולם ה-IT/AV.

ראייה אסטרטגית זו באה לידי ביטוי גם בתערוכת אינפוקום אשר התקיימה בשבוע שעבר בארה"ב. קו המוצרים והטכנולוגיות אותם הציגה החברה שיקפו את החיבור של עולמות ה-AV ו-IT על ידי התמקדות במוצרים ופתרונות שהם מבוססי IP.

 מה הציגה קרמר בתערוכת אינפוקום 2017? לחצו כאן לסקירה

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל