אסטרטגיית AV Over IT של קרמר באינפוקום 2017

קרמר אלקטרוניקה, ממייסדות תעשיית ה-Pro AV, ממשיכה לחזק את מעמדה כחלוצה בתחום עם קו אסטרטגי המתמקד במיזוג התחומים של AV ו-IT. קרמר הייתה מהיצרניות הראשונות שזיהו מראש תהליך זה, מה  שאיפשר לחברה להתאים את מוצריה ופתרונותיה לצרכים והאתגרים החדשים של השוק. הקו המנחה של ראייה אסטרטגית זו הוא הנגשת תחום ה-AV  לאנשי ה-IT.

קרמר, אסטרטגיית AV Over IT של קרמר באינפוקום 2017, AVmaster מגזין המולטימדיה
Kramer Electronics' booth at Infocomm 2017

"אסטרטגיית החברה מתמקדת בשני מישורים" הסביר רביב קרמר, משנה למנכ"ל בקרמר אלקטרוניקה: "המישור הראשון בו החברה פועלת מתמקד בהבנה כי אחריות התפעול על מערכות AV בארגונים עבר למחלקות ה-IT. כיום, מערכות AV צריכות להיות בעלות מאפיינים זהים לאלו של מערכות IT – פשוטות להתקנה ומאפשרות מתן תמיכה ותחזוקה שוטפת גם מרחוק. לא צריך להיות כל הבדל בין מערכת הטלפוניה ודואר אלקטרוני למערכת AV מותקנת ", הוא הוסיף כי "אם מערכת הדוא"ל של הארגון מושבתת, מחלקת ה-IT צריכה לאתר את התקלה במהירות ולתת מענה מידי. בעינינו, אותה צורת עבודה נכונה גם למערכות AV".

 

כיום מתגברת ההבנה כי גם סביבות ה-AV המחוברות לתשתיות הארגוניות עלולות להוות נקודת כשל באבטחת מידע. קרמר זיהתה את האתגרים הצפויים בתחום ובהתאם דואגת לספק מגוון פתרונות מאובטחים כנגד איומי סייבר פוטנציאליים להתקנות חדשות כמו גם אפשרויות להוספת מעטפת הגנה להתקנות קיימות באופן פשוט וקל. ניתן לבחור בין מוצרים מבוססי חומרה או תוכנה כאשר כלל ההיצע עומד בתקני אבטחת מידע הנפוצים בארגונים.

"המישור המקביל בו החברה עובדת, מתייחס לנאמנות הבלתי מתפשרת שלנו לאנשי ה-AV אשר שותפים לפועלנו כבר קרוב לארבעה עשורים", הוסיף קרמר. "אנו מבינים את שוק ה-AV, אך יותר מכך אנו מבינים את אנשי ה-AV והאתגרים העומדים בפתחם".

השותפות של קרמר ולקוחותיה תעלה שלב נוסף כאשר בהמשך השנה תושק "Kramer Academy". מדובר בפלטפורמה אשר תתמוך באנשי ה-AV  וה-IT על ידי מערך הדרכות והסמכות כולל שיתמקד, בין השאר, בטכנולוגיות ומתודולוגיות עבודה נפוצות של עולם ה-IT/AV.

ראייה אסטרטגית זו באה לידי ביטוי גם בתערוכת אינפוקום אשר התקיימה בשבוע שעבר בארה"ב. קו המוצרים והטכנולוגיות אותם הציגה החברה שיקפו את החיבור של עולמות ה-AV ו-IT על ידי התמקדות במוצרים ופתרונות שהם מבוססי IP.

 מה הציגה קרמר בתערוכת אינפוקום 2017? לחצו כאן לסקירה

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל