יום חמישי , ספטמבר 24 2020

BenQ מציגה מסכים חדשים המיועדים לסביבות לימוד

החברה הטאיוונית  BenQ מציגה מסכים אינטראקטיביים חדשים המיועדים ליצירת סביבת לימוד משותפת. המסכים מגיעים בגרסאות לשוק המרכזי ולשוק הפרמיום המקצועי

מסכים ייעודיים למגזר החינוך. תמונה- BenQ

המסכים החדשים אותם הציגה החטיבה האנגלית של המותג, עושים שימוש בסנסור מובנה לזיהוי תנועה בעזרתו הם יכולים לבצע התאמה אוטומטית של התצוגה האופטימאלית ללא ריצודים או השתקפות ובעוצמת אור כחול מועטה על מנת שלא לעייף את עיני המשתמשים.  

המסכים משתמשים בפלטפורמת EZWrite באמצעותה ניתן להדגיש אובייקטים שונים על גבי המסך, להמחיש רעיונות בצורה ויזואלית, לבצע סיעור מוחות ולרשום הערות.

כל המסכים מאובזרים בזוג רמקולים קדמיים מעוקלים בעוצמה של 16 וואט ומשולבים במגש התחתון. זהו אותו  מגש בו מאחסנים את עטי הסטילוס המיוחדים או מצביעי הלייזר (בדגמי הפרימיום) באמצעותם המרצה יכול להדגיש אובייקטים על גבי המסך.

למסכים יש גם יכולת הזרמת תוכן בחיבור אלחוטי (Wi-Fi) של קבצים וויזואליים או קוליים ממקורות כגון טלפונים סלולריים ותמיכה בעד 16 משתמשים בו זמנית ו-20 נקודות מגע, כך שניתן ליצור חווית לימוד משותפת בקלות.

תוספות בדגמי הפרימיום

המסכים המקצועיים מצוידים גם בשכבה לדחיית בקטריות, הנשארת פעילה גם לאחר שימוש ממושך וניקוי של המסך. בנוסף לזאת, חיישן חדשני בדגמי הפרימיום מודד את ריכוז הפחמן הדו חמצני ומתריע על ריכוזים גבוהים יותר ומתי יש לאוורר את החדר, כך שהסטודנטים יכולים ליהנות מסביבת לימוד בריאה ופורייה יותר. 

תכונה נוספת של דגמי הפרימיום היא בקרת משתמשים המאפשרת לכל משתמש להתאים אישית את שולחן העבודה שלו, כולל ספריות וגישה לשירותי אחסון פופולאריים בענן.

המסכים החדשים יהיו זמינים ברבעון הראשון של 2019 ויעשו את הופעת הבכורה שלהם בכנס Bett  לחינוך בלונדון בתחילת חודש ינואר הקרוב.