החברה הטאיוונית  BenQ מציגה מסכים אינטראקטיביים חדשים המיועדים ליצירת סביבת לימוד משותפת. המסכים מגיעים בגרסאות לשוק המרכזי ולשוק הפרמיום המקצועי

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מסכים ייעודיים למגזר החינוך. תמונה- BenQ

המסכים החדשים אותם הציגה החטיבה האנגלית של המותג, עושים שימוש בסנסור מובנה לזיהוי תנועה בעזרתו הם יכולים לבצע התאמה אוטומטית של התצוגה האופטימאלית ללא ריצודים או השתקפות ובעוצמת אור כחול מועטה על מנת שלא לעייף את עיני המשתמשים.  

המסכים משתמשים בפלטפורמת EZWrite באמצעותה ניתן להדגיש אובייקטים שונים על גבי המסך, להמחיש רעיונות בצורה ויזואלית, לבצע סיעור מוחות ולרשום הערות.

כל המסכים מאובזרים בזוג רמקולים קדמיים מעוקלים בעוצמה של 16 וואט ומשולבים במגש התחתון. זהו אותו  מגש בו מאחסנים את עטי הסטילוס המיוחדים או מצביעי הלייזר (בדגמי הפרימיום) באמצעותם המרצה יכול להדגיש אובייקטים על גבי המסך.

למסכים יש גם יכולת הזרמת תוכן בחיבור אלחוטי (Wi-Fi) של קבצים וויזואליים או קוליים ממקורות כגון טלפונים סלולריים ותמיכה בעד 16 משתמשים בו זמנית ו-20 נקודות מגע, כך שניתן ליצור חווית לימוד משותפת בקלות.

תוספות בדגמי הפרימיום

המסכים המקצועיים מצוידים גם בשכבה לדחיית בקטריות, הנשארת פעילה גם לאחר שימוש ממושך וניקוי של המסך. בנוסף לזאת, חיישן חדשני בדגמי הפרימיום מודד את ריכוז הפחמן הדו חמצני ומתריע על ריכוזים גבוהים יותר ומתי יש לאוורר את החדר, כך שהסטודנטים יכולים ליהנות מסביבת לימוד בריאה ופורייה יותר. 

תכונה נוספת של דגמי הפרימיום היא בקרת משתמשים המאפשרת לכל משתמש להתאים אישית את שולחן העבודה שלו, כולל ספריות וגישה לשירותי אחסון פופולאריים בענן.

המסכים החדשים יהיו זמינים ברבעון הראשון של 2019 ויעשו את הופעת הבכורה שלהם בכנס Bett  לחינוך בלונדון בתחילת חודש ינואר הקרוב.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל