יום שני , מרץ 8 2021

BenQ תציג ב-ISE 2019 מגוון פתרונות שיתוף פעולה

BenQ תציג ב-ISE 2019 מגוון פתרונות שיתוף פעולה, AVmaster

 

BenQ מתכוונת להגיע ל-ISE 2019 עם מגוון רחב של פתרונות שיתוף פעולה המותאמים יחד עם פתרונות התצוגה שלה. החברה תציג בדוכן שלה קו מקני לייזר חדש, את פתרון ה-Google Jamboard המעודכן שלה, וכן היא מתכוונת להציג מוצר חדש בשם InstaShow WDC20.

InstaShow WDC20 הוא התקן תצוגה אלחוטי, והוא הדור השני ל-InstaShow WDC10 שהציגה בשנה שעברה. הדור החדש של פתרון תצוגה זה מוסיף, לפי החברה, תמיכה בטלפונים ובטאבלטים, מציע אינטראקטיביות משופרת, וכן מאפשר לחלק את המסך לארבע תצוגות. מדובר לפי BenQ בהתקן ייחודי שמאפשר למספר משתמשים להריץ את המצגות שלהם, והכל תוך שימוש בהתקן תצוגה יחיד באופן פשוט ביותר, וכך להגביר את מידת שיתוף פעולה במרחב העבודה.

כאמור, במהלך התערוכה יוצג לראווה בדוכן גם Jamboard, הלוח הלבן האינטראקטיבי המבוסס של שירותי הענן של גוגל (Google), כולל פתרון ערכת התוכנות המשרדית G Suite של ענקית התוכנה המאפשר ליצור, לשמור ולהציג רעיונות מבלי חשש לשמירת החומר, עם יכולת להתחבר ללוח בחדר אחר בקלות כדי להמשיך לעבוד מאותה נקודה, וכן עם יכולת התחברות לעובדים שנמצאים במקומות מרוחקים.

החברה תציג עוד מספר פתרונות תוכנה ותצוגה, וכאמור את המקרנים החדשים שלה LW890UST לצד LW720 ו-LU9325 שמיועדים לספק פתרונות למגוון שווקים, מחדרי ישיבות ועד שימוש במוזיאונים.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל