חברת 'ביאמפ' (Biamp) הודיעה על רכישתה של CSM (קאמבריג' סאונד מאנג'מנט). עד כה פעלו שתי החברות באותו המגרש וחלקו ביניהן מספר רב של לקוחות בתחום האינטגרציה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Biamp

בעוד "ביאמפ" הציעה פלטפורמה ליישום פשוט של אמצעי תקשורת ושיתופי פעולה, CSM הציעה פתרונות של מיסוך קול לבידוד שיחות והגברת פרטיות. פתרונותיה של CSM נחשבים לייחודים בשל העובדה כי הם אינם יוצרים רעש רקע בלתי נעים, אלא משתלבים באופן טבעי במרחב וממסכים את קולות הדיבור של הנמצאים בחלל.

ההקבלה בין מוצריהן של שתי החברות מבטיחה שתהליך המיזוג יהיה מהיר ופשוט באופן יחסי, כאשר בשלב הראשון ימותגו מוצריה של CMS כמשפחת מוצרים נפרדת תחת המטריה של ביאמפ, ובהמשך יתבצע מיזוג מלא של הפונקציות העסקית מתוך מוצריה של CSM אל תוך אלו של ביאמפ. כך תוכל ביאמפ להציע ללקוחותיה מערכת אחת מאוחדת אותה ניתן יהיה ליישם גם בתוך אזורים פתוחים.

מיזוג זה לא רק ירחיב את טווח האפשרויות בפלטפורמה המאוחדת, אלא גם יהפוך אותה לאמינה, חסכונית וקלה יותר לשימוש.

על פי מנכ"ל ביאמפ, ראשיד סקף, הרכישה מאחדת שני מותגים נהדרים בשוק ה-AV אשר יתנו ללקוחות גישה טובה יותר לפתרונות ייחודים, כאלו המאפשרים לצלוח את האתגרים המודרניים בתחום התקשורת ושיתופי הפעולה.

הרכישה של CSM על ידי ביאמפ התאפשרה הודות להשקעה מצד קרן ההשקעות Highlander Partners, וסקף מבטיח כי זו העדות הראשונה, אך בהחלט לא האחרונה למהלך אסטרטגי אשר התאפשר בזכותה.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל