יום שלישי , דצמבר 10 2019
דף הבית | כללי | Biamp רוכשת את Cambridge Sound Management

Biamp רוכשת את Cambridge Sound Management

חברת 'ביאמפ' (Biamp) הודיעה על רכישתה של CSM (קאמבריג' סאונד מאנג'מנט). עד כה פעלו שתי החברות באותו המגרש וחלקו ביניהן מספר רב של לקוחות בתחום האינטגרציה

תמונה - Biamp

בעוד "ביאמפ" הציעה פלטפורמה ליישום פשוט של אמצעי תקשורת ושיתופי פעולה, CSM הציעה פתרונות של מיסוך קול לבידוד שיחות והגברת פרטיות. פתרונותיה של CSM נחשבים לייחודים בשל העובדה כי הם אינם יוצרים רעש רקע בלתי נעים, אלא משתלבים באופן טבעי במרחב וממסכים את קולות הדיבור של הנמצאים בחלל.

ההקבלה בין מוצריהן של שתי החברות מבטיחה שתהליך המיזוג יהיה מהיר ופשוט באופן יחסי, כאשר בשלב הראשון ימותגו מוצריה של CMS כמשפחת מוצרים נפרדת תחת המטריה של ביאמפ, ובהמשך יתבצע מיזוג מלא של הפונקציות העסקית מתוך מוצריה של CSM אל תוך אלו של ביאמפ. כך תוכל ביאמפ להציע ללקוחותיה מערכת אחת מאוחדת אותה ניתן יהיה ליישם גם בתוך אזורים פתוחים.

מיזוג זה לא רק ירחיב את טווח האפשרויות בפלטפורמה המאוחדת, אלא גם יהפוך אותה לאמינה, חסכונית וקלה יותר לשימוש.

על פי מנכ"ל ביאמפ, ראשיד סקף, הרכישה מאחדת שני מותגים נהדרים בשוק ה-AV אשר יתנו ללקוחות גישה טובה יותר לפתרונות ייחודים, כאלו המאפשרים לצלוח את האתגרים המודרניים בתחום התקשורת ושיתופי הפעולה.

הרכישה של CSM על ידי ביאמפ התאפשרה הודות להשקעה מצד קרן ההשקעות Highlander Partners, וסקף מבטיח כי זו העדות הראשונה, אך בהחלט לא האחרונה למהלך אסטרטגי אשר התאפשר בזכותה.