ביאמפ הכריזה על הדור הבא של Devio, פטלפורמת השיתוף שלה

מציעה מוצרים חדשים בעלי תכונות ייחודיות למערכות המוצעות כאבני בנייה בהתאם לצרכים, עם דרישות הגדרה מינימליות

, AVmaster מגזין המולטימדיה
פלטפורמת Devio של ביאמפ לעולם מודרני עם חדרי ישיבות קטנים (תמונה: Biamp)

 

ביאמפ (Biamp Systems) הכריזה באופן רשמי על עדכון לקו מוצרי ה-Devio שלה, עם מוצרים חדשים שיהיו זמינים במהלך הרבעון השני של השנה. Devio היא פלטפרומת שיתוף הפעולה של החברה המיועדת לשימוש בעיקר בחדרי ישיבות קטנים, בהם הפגישות נערכות עם דינמיות רבה ועם תחלופה רבה של משתמשים.

לפי החברה מציע הדור החדש יכולות קנייניות שמשפרות את איכות הקול, מפשטות את ההתקנה וכן מקלות על הגדרות התכנות עבור האינטגרטורים המשלבים אותם במערכות הארגוניות. בנוסף, משלבת Devio מיקרופונים בהם משובצת טכנולוגיית Beamtracking שמאפשרת שמירה על רמת ואיכות אותות ה-AV גם בזמן שאנשים נעים בחדר למקומות שונים.

"האימות המהיר של משרדים בסגנון של שטחים פתוחים – בשילוב עם הפיזור הרב יותר של כוח העבודה – מניע את הצורך במתחמים רשמיים יותר שמצוידים כדי לספק יכולות שיתוף פעולה ושיחות וידאו יעילות יותר, ופלטפורמת ה-Devio שלנו מספקת את התשובות לצורך הזה, בין אם מדובר בחדר עם מחשב קבוע ובין אם מדובר בחדר בו המשתמשים מביאים אליו את המחשבים הניידים שלהם", אמר רוב יוסטון, מנהל מוצרי תקשורת אחודה בביאמפ.

לפי החברה פלטפורמת Devio היא ממשק אודיו מבוסס USB שמציע תמורה נהדרת לכסף, פשטות תפעול וכן מספקת למשתמשים מערכת שיחות מבוססת רשת אשר תומכת ב BYOD.

בסיס המערכת הוא Devio CR-1, מערכת DSP שממוטבת לשימוש בחדרים קטנים. התוספות החדשות הן Devio SCR-20, התקן שמשלב במערכת הבסיס אותות אודיו באמצעות חיבורי HDMI, עם תמיכה בוידאו באיכות 4K30 וכן תמיכה בתקן HDCO 1.4; מעבר לכך SCR-25 הוא התקן חדש שמוסיף עוד יכולות ל-SCR-20 כגון תמיכה בחיבור בלוטות' אלחוטי וכן הוספת ממשק לחיבור ערכות שיחה תומכות VoIP; בנוסף ניתן לחבר מיקרופונים מסוג DTM-1 (שולחני) או DCM-1 (תלוי) עם תמיכה, כאמור לעיל, ב-Beamtracking.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל