HP הכריזה על הדור השני של Elite Slice for Meeting Rooms עם תמיכה ב-SRS

הדור החדש של מערכת חדרי הישיבות ושיתוף הפעולה מציע עיצוב מתקדם, רמקולים איכותיים, וכן אפשרויות חיבור ללוח בקרה ייעודי

, AVmaster מגזין המולטימדיה
HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 Skype Room System עם לוח הבקרה (תמונה: HP)

 

HP ניצלה את במת כנס Enterprise Connect 2018 כדי להכריז על הדור השני של מערכת חדרי הישיבות ושיתוף הפעולה שלה, HP Elite Slice for Meeting Rooms G2, כשנתיים לאחר שהשיקה את המערכת לראשונה. מדובר במערכת שלפי החברה קל להתקין, קל לאבטח ואפילו קל יותר לנהל כמערכת PC סטנדרטית. בנוסף מציעה החברה יחד עם ההתקן החדש, גם אפשרות לחבר לו לוח בקרה ייעודי לשימוש עם מערכות Skype לחדרי ישיבות (SRS) בשם Center of Room Control – מסך מגע בגודל 12.3 אינץ' שמאפשר לשלוט בשיחות הועידה שמבוצעות בחדר, וכן מכיל חיישן שמזהה כניסת אנשים לחדר לקראת תחילת ישיבה. הלוח מתחבר למערכת באמצעות כבל באורך 1.3 מטר ואפשר לשנע אותו בקלות מסביב לשולחן הישיבות.

המערכת עצמה כוללת מיקרופון שמסוגל לקלוט קול באופן ברור ממרחק של עד חמישה מטרים, כשבמקביל לו פועל שבב לביטול רעשי רקע. מבחינה עיצובית כולל Elite Slice טבעת אור בעלת שלושה צבעים אפשריים אשר באמצעותה ניתן לדעת מה עוצמת הקול, להבין מתי המערכת נמצאת במצב השתקה וכדומה. כמו כן שילבה HP שבב תצוגה אלחוטי במטרה למנוע את הצורך להשתמש בכבלים בכדי לחבר את המכשיר לתצוגה, חיבור זה ניתן לביצוע באמצעות Skype for Business. הרמקולים המשולבים במכשיר הם של Bang & Olufsen ומבטיחים איכות שמע גבוהה עם צליל נקי וברור.

HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 כולל בנוסף כמה היבטים שקשורים לאבטחה הגנה דינמית שמיועדת וזאת מעבר לכך שהמכשיר מצויד ב-BIOS שיכול לתקן את עצמו במקרה הצורך. כן ניתן לכסות את החיבורים השונים במעטה הגנה למניעת חבלה.

מבחינת חיבורים מציע Elite Slice אפשרות לחיבור מסך השליטה, שני חיבורי USB Type-A, חיבור USB Type-C שיכול לשמש גם לחיבור מקור כוח, חיבור DisplayPort וכן חיבור HDMI שיכול לשמש לצורך שיתוף מחשבי אורחים למערכת.

"שמענו מהלקוחות שלנו שטכנולוגיית הוועידות צריכה להיות קלה לשימוש ולניהול, מאובטחת לצורך העברת מידע רגיש, והכי חשוב, קלה לשימוש. שיתוף פעולה הוא כלי חיוני עבור כוח העבודה המודרני והמשימה של HP היא לתכנן טכנולוגיית שיתוף פעולה – כגון HP Elite Slice for Meeting Rooms החדש – שתהיה קלה, בעלת משמעות ועם יכולת להציע ביטוי אישי", אמר אלכס צ'ו,סגן נשיא ומנכ"ל קבוצת ה-PC המסחריים בהכרזה על ההתקן החדש.

גרסת ה-Skype Room System של HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 תהיה זמינה מאפריל החל ב-1,799 דולרים. גרסת Intel Unite של המערכת תעלה החל ב-1,299 דולרים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל