מימין- שרון בן ארי. קרדיט צילום גיל לוין ואומיד והדטי. קרדיט צילום יחצ

חברת SAP ישראל, המובילה בפיתוח יישומים ארגוניים, מינתה את Jutomate כשותף עסקי לתחום SAP Business Technology Platform (SAP BTP). Jutomate תסייע ללקוחות SAP לאמץ חדשנות וליישם את הפלטפורמה העסקית-טכנולוגית SAP BTP בצורה מוצלחת ובעלת ערך עבור פעילותם העסקית. 

חברת Jutomate נוסדה בשנת 2019 ומונה כיום כ-20 עובדים. החברה מספקת שירותים ופתרונות בתחום הדאטה וה-AI מקצה לקצה במטרה לקבל תובנות עסקיות טובות יותר, תוך שימוש בכל המתודולוגיות הרלוונטיות בהתאם לצרכי הלקוח. ל-Jutomate ידע ייחודי בתחום הדאטה הודות למגוון לקוחותיה, הטכנולוגיות שהחברה מיישמת והבעיות שפתרה במהלך השנים. לחברה לקוחות במגזרי התעשייה השונים בישראל, החל מחברות קטנות ועד לארגונים גדולים, ביניהם חברות רפואה, פארמה, סטארטאפים בתחום הסייבר, איקומרס, פינטק, בנקים וממשלה.  

הפלטפורמה העסקית-טכנולוגית SAP Business Technology Platform היא פלטפורמת ענן רבת עוצמה, המאפשרת לארגונים ליצור, להפעיל ולנהל פתרונות עסקיים בצורה חדשנית ואפקטיבית. היא כוללת מגוון רחב של יכולות כמו ניתוח ופיתוח יישומים, ניהול תהליכים עסקיים, ניהול דאטה, אינטגרציה ועוד. 

אומיד והדטי, מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות ראשי ב-Jutomate, אמר כי, "ארגון שלא שוקל להפוך את עצמו למונע על ידי נתונים – לא ישרוד. ארגונים אוספים מידע רב והחוכמה היא לדעת להשתמש בו כדי לקבל החלטות עסקיות, להפחית עלויות ועוד. המינוי לשותף עסקי של SAP יאפשר לנו לסייע לארגונים להפיק את הערך המקסימלי מהנתונים שלהם באמצעות שימוש בכלים שמספקת פלטפורמת SAP BTP. היתרון המובהק של SAP BTP הוא שהכל נמצא תחת קורת גג אחת – בין אם מדובר בשירותי דאטה, BI, AI ועוד – אין צורך להשתמש בכלים נוספים, מה שמפשט ומייעל את העבודה".  

שרון בן ארי, מנהלת שותפים ב-SAP ישראל, אמרה כי, "אנחנו שמחים לצרף את Jutomate למעגל השותפים של SAP ישראל, המתמחים בפלטפורמה העסקית-טכנולוגית SAP BTP. השותפות עם Jutomate תסייע ל-SAP ליישם את הפתרונות החדשניים של החברה בעולמות הדאטה וה-AI בקרב לקוחות בכל מגזרי התעשייה".    

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG