יום שישי , אוגוסט 14 2020

ClearOne מציגה פלטפורמת תוכנה חכמה העובדת עם סדרת CONVERGE® Pro Audio system מתוצרתה

הפלטפורמה משתמשת בבינה מלאכותית ומדריכה את המשתמש כיצד לבנות את המערכת צעד אחר צעד באמצעות בדיקה חכמה ודיווח על תקלות

Clearone-COLLABORATE1000
מי שמיישם ClearOne לא מחליף (תמונה - Clear One)

אינטגרציה ובנייה של מערכות צליל (אודיו) מורכבות, עלולות להיות משימה לא פשוטה עבור אלה שאינם בעלי ניסיון קודם. זו בדיוק הסיבה ש ClearOne החליטה לרתום את טכנולוגיית הבינה המלאכותית וליצור פתרון בלעדי שיאפשר להפוך את כל התהליך להרבה יותר פשוט באמצעות אשף חכם.

הפלטפורמה החכמה משתמשת בתצוגה ויזואלית מתקדמת המייעלת את תהליך הניתוב, העיצוב והבקרה באמצעות אלמנטים כגון ממשק "גרור ושחרר", תיבות תחומות, בלוקים של ערבול ופסי ניתוב מותאמים אישית. בסופו של דבר נוצר תרשים זרימה ברור וקל להבנה בעל שפה אחידה (ראו את ההמחשה בסרטון).

באמצעות הפלטפורמה אפשר ליצור בקלות קבוצות של ערוצי צליל, להרחיב או לפרק אותן כדי לקבל את מידת השליטה הרצויה. באותה קלות אפשר לשנות את שמות הערוצים וקבוצות ערוצים בלי להשתמש בכלי 'שינוי שם' ייעודי. מבחינת מספר הערוצים המקסימלי איתו אפשר לעבוד, הפלטפורמה מרחיבה את אפשרויות הקישור באמצעות C-Link ל-150 ערוצים ובכך מאפשרת יצירה של מערכות גדולות ומורכבות יותר.

המערכת מתאימה הן לחדרים בודדים והן למערכות מורכבות. המשתמש יכול לבחור בין מצב עיצוב פשוט המיועד לחדר בודד ובין מצב מתקדם המאפשר ליצור מתחמים ומחיצות.

מלבד תמיכה בסדרת מוצרי CONVERGE® , הפלטפורמה תומכת גם בהתקנים משלימים נוספים מבית ClearOne כגון ה – Versa Pro CT והתקן הרחבת אותות הבלוטות', CONVERGE® Bluetooth Expander.

נוכחות חזקה באירועים המשמעותיים בעולם (תמונה - Clear One)

שימושים עיקריים במערכת ודרישות חומרה

המערכת מיועדת לשיחות וועידה מגוונות- קוליות, שיחות ועידה בווידאו או באמצעות ציוד שהמשתתפים מביאים מהבית (BYOD) וכן שיחות וועידה מבוססות WEB) IP).

המודולריות והגמישות של המערכת מאפשרים להשתמש בה במגוון גדול של מתחמים- משרדי ניהול, חללי מפגשים קטנים (Huddle Rooms), חדרי וועידה, חדרים רב תכליתיים ואולמות הרצאה. 

דרישות המערכת של הפלטפורמה החכמה הן מינימליות ביותר והיא מסוגלת לרוץ על גרסאות Windows הנפוצות 7,8 או 10 בגרסאות 32 או 64 ביט (נדרשים 1gb ו-2gb של זיכרון פנימי בהתאמה).