יום ראשון , יוני 20 2021

COLLABORATE Versa Pro CT : מיקרופון תקרה חכם לחדרי ועידה בכל הגדלים

הפתרון החדש של ClearOne מתבסס על מעבד אותות קומפקטי ומערך מיקרופונים לתקרה בטכנולוגיית Beamforming (עיצוב אלומה)

החיבור בין קופסת המעבד לבין מערך המיקרופונים מאפשר לתמוך בשיחות וועידה המשתמשות במגוון רחב של פלטפורמות: Collaborate® Space, Cisco Webex, Zoom ו-Microsoft Teams.  המערכת עושה שימוש בפטנטים ייחודים של ClearOne.

המערכת מיועדות למגוון רחב של גדלים: חללים קטנים(Huddle Rooms), חדרי ישיבות סטנדרטיים או גדולים ואף מרכזי ואולמות הרצאות והדרכות.

התוכנות העיקריות של ה-Versa Pro CT כוללות ביטול הד אקוסטי, ו"היגוי" אדפטיבי (Adaptive Steering) המאפשר קליטה היקפית של כל המשתתפים בחדר.

קופסת העיבוד כוללת שלוש כניסות מיקרופון עם תמיכה ב-AEC ושתי יציאות, חיבור לטלפון סלולרי, שני חיבורים לרמקולים בעוצמה של 10 וואט, חיבור HDMI למסך, חיבורי רשת וחיבור USB לציוד חיצוני, כולל זה שהמשתתפים מביאים מהבית (bring your own devices).

בנוסף, אריח התקרה בו נמצאים המיקרופונים כולל בעצמו עוד שני רמקולים, כך שבסך הכול המערכת יכולה להיות מחוברת לארבעה רמקולים בעוצמה משולבת גבוהה.

את מערך השיחה אפשר לקבוע באמצעות קבצי פרויקט אותם מעבירים ישירות מ-Disk On Key או מחשב נייד, אך המערכת מגיעה גם עם קובץ ברירת מחדל. יש גם אפשרות לשימוש בתוכנת ה-Console AI כדי לבצע בדיקה שגרתית (Audit) למערך ולנטר אותו או מספר מערכים במקביל.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל